Vigilante Police Villains Strona Główna

Ogłoszenie 
Po Pyrkonie (24-26 kwietnia) zaczynamy już przenosić forum na forumpolish. Odświeżymy je trochę i w ten sposób wprowadzimy nowe wątki i wrócimy do gry :) Do tego czasu możecie sobie pisać, albo szykować się do przenosin :D

Pomoc przy przenosinach lub do teamu Adminów / MG poszukiwana i potrzebna! :D
Ogólne Administracja Fabuła Techniczne
Witamy na VPV
To nie jest forum SL, tylko typowe forum PBF z kostkami i Mistrzem Gry.
Posiadamy własny system - nie trzeba znać żadnych seriali, książek, filmów, komiksów itd.
Obowiązują Avki Realne, ale Mściciele i Przestępcy w przebraniach mają obrazki.

Nie ma super mocy. Zamiast tego jest wysoce rozwinięta technologia.
Każdy może zabłysnąć.. Dzięki specjalnemu systemowi kostek oraz możliwości zapisania się na Bogacza dłuższą historią postaci.

Stawiamy na realizm. Chcemy wczuć się w grę i urozmaicać ją, jak tylko się da. Między innymi służyć do tego będą "Wtyki MG".

Podręcznik to nasze Kompendium Wiedzy o systemie, ale nie trzeba czytać go całego od razu, bo nie wszystkie informacje są przydatne od zaraz.
Zapisy do Gry
Mściciele ~ Otwarte

Policja ~ Otwarte

Przestępcy ~ Otwarte

Mieszkańcy ~ Otwarte
Fabuła Forum
Rok 2250. Göteborg, Szwecja.
W tych czasach technologia jest wysoce rozwinięta. Językiem urzędowym na świecie jest angielski i niemal każdy go zna. Przez niezwykłe odkrycia w dziedzinie technologii poziom i zagrożenie związane z przestępczością drastycznie wzrosły. Policja ma związane ręce prawem i osobami z wysokich stanowisk. Gdyby nie Mściciele, którzy działają ponad prawem w Göteborgu i wielu innych miastach na całym świecie rządziłyby gangi i najróżniejsi przestępcy. Jakby tego było mało w tej szwedzkiej metropolii powstała organizacja zwana Światło. Manipulują każdym na ich drodze i mają mroczne plany w stosunku nie tylko do Göteborga ale i całego świata. Nikt nie wie kim są, a policja nawet nie wierzy w ich istnienie. Jak będzie wyglądało życie w tej metropolii, czy Światło oraz Przestępcy zostaną bezkarni, a policja bezradna. Czy mieszkańcy będą w stanie opowiedzieć się po którejś stronie?
Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie oprócz Ciebie użytkowniku!
Gorący News
Wydarzenie #2 START

Nabór J.A i innych!

Przesłuchanie związane z Wydarzeniem #1 na Policji oraz praca nad Nagraniem!

Poprzedni temat «» Następny temat
Biuro Moiry Wheeler
Autor Wiadomość
Moira Wheeler 
Prawnik

Zajęcie: Pracownik informatyczny w sądzie/Prawnik
Znajomości: Moje Relacje
Orientacja: Bi
Ubiór: Tak Wygląda

Wysłany: 2013-03-20, 17:14   Biuro Moiry Wheeler
   S: 21 Z: 84 I: 81 P: 51 C: 12

W biurze siedziała już od rana, segregując papiery. Nazbierało się ich odkąd wyruszyła na kilku-dniowe wakacje, przydały się dni wolne. Pobiegała, w końcu zjadła litr lodów, który sterczał samotnie w lodówce, uzupełniła w niej zapasy i oglądnęła najnowsze horrory. Wszystko oczywiście wykonywała sama. Bo z kim niby? Z jakimś typkiem spod ciemnej gwiazdy, z którymi miała do czynienia na co dzień, nie licząc tego, że niektórym z nich pomagała? Wprawdzie był kwiecień, ale słońce przedzierało się przez chmury i pierwszy raz od kilku miesięcy rozświetlał pomieszczenie, do zmroku zostało jeszcze kilka dobrych godzin, a ona tu pewnie spędzi więcej. Zajęła się podpisywaniem dokumentów, które musiała wysłać do osób oskarżonych bądź będącymi oskarżycielami.

Poison Ivy 
Przestępca
Nature, Bitch!

Zajęcie: Doktor Botaniki, Wykładowca

Obrażenia: lekkie skaleczenie z tyłu głowy, spory siniak na plecach, sporo małych zadrapań po szkle na ciele oraz przecięta tętnica lewego uda szkłem

Wysłany: 2013-03-20, 17:43   
   Tytuł: Bogacz | Junior Admin [Zapisy]
   | S: 32 | Z: 52 | I: 82 | P: 32 | C: 52 |
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Większość ludzi działała Pameli na nerwy, jak zawsze zresztą. Popijała kawę i obserwowała otoczenie. W swojej głowie i tak układała wzory potrzebne do jej badań i na tym się głównie skupiała. Dlatego kiedy usłyszała, że jedna z sekretarek jest chora i trzeba zawieść jakieś papiery do podpisu do prawników zaraz zgłosiła się na ochotnika. Po drodze były korki wiedziała więc, że nie wyrobi na swój ostatni wykład. Zadzwoniła i poprosiła o zastępstwo. Korki, następne 'błogosławieństwo' cywilizacji. Przynajmniej nie będzie musiała już dzisiaj oglądać tylu ludzi. Jak tylko dojechała, weszła do środka. Tutaj przynajmniej ładnie pachniało kawą. Tych biur było jednak zdecydowanie więcej niż przypuszczała. Weszła do jednego z nich oznaczonego tabliczką 'Moira Wheeler' z zamiarem zapytania o drogę. Wtedy przed jej oczami ukazała się niezwykle atrakcyjna kobieta. Pamela uśmiechnęła się pod nosem lekko.
-Dzień dobry, nazywam się Pamela Isley i chciałam spytać gdzie mogę to załatwić? położyła stertę papierów przed prawniczką -Jak pani dzień mija? dobrze, że mamy już wiosnę prawda? Choć niedługo dla miasta nastanie wieczna zima

Moira Wheeler 
Prawnik

Wysłany: 2013-03-20, 17:54   

Uch, oddałaby dużo za to żeby móc dostać w końcu gorącą kawę. Wprawdzie powiedziała swojej sekretarce by ją zrobiła, ale pewnie jak zwykle ją coś zatrzymało. Po co ona w ogóle trzymała sekretarkę, która miała większy bałagan w głowie niż na biurku? Stawiała właśnie kolejny podpis na karcie gdy ktoś zawitał do jej biura. Podniosła wzrok dopiero po chwili, nie miała w zwyczaju reagować na wszystko gwałtownie jeśli nie chodziło o coś ważnego. Zamiast sekretarki stała przed nią kobieta, którą zapewne gdzieś już widziała, ale nie mogła sobie przypomnieć. Nie zdążyła ust otworzyć, a przed nią wylądowała sterta papierów. Uśmiechnęła się pod nosem. Masz czego chciałaś. - Pewnie u mnie, od czegoś tu w końcu jestem. Zobaczmy...-mruknęła właściwie trochę do siebie, przysuwając papierzyska. - Światło strasznie razi mnie w oczy, wolałabym jesień, jeśli o mnie chodzi - odparła, tylko na sekundę podnosząc wzrok znad papierów i uśmiechnęła się nikle. Wskazała kobiecie krzesło naprzeciw siebie. - Myślę, że będzie trochę pracy z tymi papierami. Te, które już przeglądnęłam, mają nieco błędów. Chyba się Pani nigdzie nie śpieszy, Pani Pamelo? - zapytała, nakreślając coś na kartce.

Poison Ivy 
Przestępca
Nature, Bitch!

Obrażenia: lekkie skaleczenie z tyłu głowy, spory siniak na plecach, sporo małych zadrapań po szkle na ciele oraz przecięta tętnica lewego uda szkłem

Wysłany: 2013-03-20, 18:26   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Ah, widać, że i Moira zgadza się z faktem, że niektórzy ludzie są wybitnie denerwujący. Z taką sekretarką to bardziej koszmar niż jakakolwiek pomoc. -Dziękuję bardzo Moira. Przepraszam, że tak niespodziewanie, ale uczelni na tym zależy no i wysłali mnie. Pewnie powinnam się wcześniej skontaktować i umówić. powiedziała uśmiechając się przy tym przepraszająco. Z Tobą umówiła bym się najchętniej po pracy pomyślała. -Jesień? Ja zawsze wole jak wszystko kwitnie i budzi się do życia. Ale jestem botanikiem to chyba normalne u mnie aż przymknęła oczy wyobrażając sobie polany pełne kwiatów. To będzie naprawdę cudowne. Usiadła na wskazane krzesło uśmiechając się cały czas. -Nie, nie już się nigdzie nie śpieszę, będę tyle ile trzeba. popatrzyła na dziewczynę wyglądała na zapracowaną. -Jak mi powiesz gdzie to pójdę i załatwię Ci jakąś kawę. I ciasteczka. Wyglądasz na zmęczoną uśmiechnęła się współczująco.

Moira Wheeler 
Prawnik

Wysłany: 2013-03-21, 18:04   

Machnęła ręką na jej pierwsze słowa, zazwyczaj ludzie, którzy ją odwiedzali, nie umawiali się. Bo jacy bohaterowie czy też mściciele zawracaliby sobie głowę datami? Czasem miała tego dość, ale co poradzić. Jakoś na życie musiała zarabiać. - Zdążyłam się do tego przyzwyczaić, w szczególności, że moja sekretarka zazwyczaj nie odbiera telefonów. - uśmiechnęła się z rozbawieniem chociaż nie było jej do śmiechu z powodu kobiety, którą najęła. - Też lubię rośliny, mam nawet kilka w domu, ale uwierz mi, jakbyś siedziała tu całymi dniami i musiała znosić jasne promienie, które niemal oślepiają... szybko byś zmieniła zdanie - spojrzała w przelocie na kobietę, bo wciąż poprawiała dokumenty. - Och, i jestem. Ślęczę tu kilka godzin. Ale chętnie wypiję kawę, ale jeśli pozwolisz się zaprosić, po zrobieniu tych papierów. Jestem strasznie dokładna - zaśmiała się cicho. - Tu i tu musisz podpisać, myślę, że to na razie mi wystarczy. - powiedziała, podsuwając jej papiery, które zdążyła już poprawić.

Poison Ivy 
Przestępca
Nature, Bitch!

Wysłany: 2013-03-21, 18:23   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Ciekawe co by powiedziała Moira jakby się dowiedziała, że Pamela czy też Poison Ivy nie jest wcale po tej dobrej stronie? Ale może uda się udawać dobrą osobę przed nią? W końcu ktoś kto lubi kwiaty i walczy o środowisko nie może być od razu zły prawda? pomyślała Pamela i zaśmiała się lekko w myślach. –Utrapienie z tymi sekretarkami, na uczelni mamy podobne, więc wiem przez co przechodzisz uniosła lekko do góry kąciki ust chcąc przekazać, że doskonale rozumie jej problemy. –No tak masz w sumie rację, takie promienie mogą być wybitnie męczące. I uważaj bo jeszcze się rozgadam na temat jak powinnaś te rośliny hodować i końca nie będzie zaśmiała się. Moira przynajmniej sprawiała wrażenie inteligentnej i kompetentnej w przeciwieństwie do większości ludzi. Jeszcze może się przydać w przyszłości. Zaproszenie na kawę? No jak najbardziej –To świetny pomysł. Muszę poznać kogoś w końcu poza murami uniwersytetu. Mam nadzieję, że szybko się z tym uporasz powiedziała wskazując wciąż zmniejszającą się stertę papierów. Dobrze, że tego dnia coś ją tknęło i swój strój i broń ma w samochodzie w bagażniku. [i]Kto wie co może się zdarzyć…[/b] Nachyliła się i podpisała we wskazanych miejscach. –To dobrze, że jesteś dokładna, taki prawnik by mi się przydał…

Moira Wheeler 
Prawnik

Wysłany: 2013-03-21, 19:32   

Wzięła kilka papierów po to by wstać i ułożyć je na kserokopiarce. Musiała mieć też kilka kopii dokumentów dla siebie w razie gdyby musiała je wykorzystać w sprawie Uniwersytetu Pameli. - Gdyby mój szef mnie nie namówił, nie miałabym żadnej sekretarki - powiedziała zza maszyny, od której po chwili odeszła by podejść do biurka i pochylić się nad papierami. - Mówisz jak moja mama, miała bzika na punkcie roślin, aż dziwię się, że mam jakiekolwiek w swoim mieszkaniu - uśmiechnęła się kącikiem ust zza papierów. - Z chęcią zajmę się Twoimi sprawami jakiekolwiek by nie były. - zostawiła ostatni podpis na karcie, miała zamiar zrobić ten podpis swoim ostatnim na dzisiejszy dzień. - I to by było na tyle. Resztę załatwię jutro, z samego rana. A więc? Kawa wciąż aktualna? - uśmiechnęła się teraz nieco mniej formalnym, bardziej rozluźnionym uśmiechem chociaż jeszcze nawet nie wyszła ze swojego miejsca pracy.

Poison Ivy 
Przestępca
Nature, Bitch!

Wysłany: 2013-03-21, 19:49   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Pamela nie spuszczała z Moiry oka kiedy ta wstała i podeszła do kserokopiarki. Niezłe nogi i figura pomyślała z uznaniem. Chyba nawet pokiwała głową. Nieco też się rozmarzyła. –Ah szefowie, czasem są gorsi niż sekretarki powiedziała ze śmiechem. W ogóle te wszystkie zasady i reguły jakie rządziły społeczeństwem wydawały się Poison nadzwyczaj zabawne. Na co dzień robiła i mówiła to co spodziewali się po niej inni ludzie i co było dopuszczalne, wcale jednak nie czułą z tym zbyt dużego związku. Rośliny są piękne i nie krytykują, nie udają i nie stwarzają płonnych nadziei innym tak często myślała wspominając swoją praktykę w Eko-World. Komentarz o kwiatach i mamie niezbyt się Poison spodobał dlatego nic nie odpowiedziała. Ale Moira była inteligentna, może ona zrozumiałaby jej ideę? Może też ma dosyć współczesnego świata? Kto wie. –Mam nadzieję, że tak będzie odparła znaczącym tonem w odpowiedzi na załatwianie jakichkolwiek spraw i uśmiechnęła się lekko. –Oczywiście Moira, że aktualna już się nie mogę doczekać powiedziała i tym razem uśmiechnęła się szeroko. –Gdzie idziemy pani adwokat?

Moira Wheeler 
Prawnik

Wysłany: 2013-03-24, 10:39   

Zapewne na dworze było ciepło i rześko. Tym bardziej chciała wyjść. Cóż, każda pora roku miała swoje plusy i minusy. - Ale kto by się tam nimi przejmował. Mój szef ma zerowy poziom charyzmy, pies by go przegadał. - uśmiechnęła się szeroko. Zauważyła, że Pamela się zamyśliła więc zamilkła póki ona sama się nie odezwała, zdążyła przez ten czas podejść do wieszaka. Wzięła swój czarny, cienki płaszcz. Nie spodziewała się nagłego deszczu czy też śniegu i miała nadzieję, że nic je nie zaskoczy. - W centrum jest kawiarnia, moja ulubiona. Dają tam gorącą czekoladę i tosty jeśli się skusisz. - uśmiechnęła się do kobiety, zapinając guziki i zasłaniając przez to większość swojego ciała. Kiwnęła głową w kierunku drzwi. - Pozwolisz? - Zapytała, uchylając je.

z/t
Ostatnio zmieniony przez Moira Wheeler 2013-03-28, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  

Snake Eyes 
Mściciel
Coz I'm a Ninja

Zajęcie: Grafik Komputerowy / Informatyk
Orientacja: Aseks

Multikonta: Dick, Zatanna, Dragon
Wysłany: 2013-03-25, 14:30   
   Tytuł: Administrator | Grafik | Mistrz Gry | Bogacz
   | S: 81 | Z: 81 | I: 30 | P: 71 | C: 20 |
   Poziom 1 ~ Przebieraniec