Vigilante Police Villains Strona Główna

Ogłoszenie 
Po Pyrkonie (24-26 kwietnia) zaczynamy już przenosić forum na forumpolish. Odświeżymy je trochę i w ten sposób wprowadzimy nowe wątki i wrócimy do gry :) Do tego czasu możecie sobie pisać, albo szykować się do przenosin :D

Pomoc przy przenosinach lub do teamu Adminów / MG poszukiwana i potrzebna! :D
Ogólne Administracja Fabuła Techniczne
Witamy na VPV
To nie jest forum SL, tylko typowe forum PBF z kostkami i Mistrzem Gry.
Posiadamy własny system - nie trzeba znać żadnych seriali, książek, filmów, komiksów itd.
Obowiązują Avki Realne, ale Mściciele i Przestępcy w przebraniach mają obrazki.

Nie ma super mocy. Zamiast tego jest wysoce rozwinięta technologia.
Każdy może zabłysnąć.. Dzięki specjalnemu systemowi kostek oraz możliwości zapisania się na Bogacza dłuższą historią postaci.

Stawiamy na realizm. Chcemy wczuć się w grę i urozmaicać ją, jak tylko się da. Między innymi służyć do tego będą "Wtyki MG".

Podręcznik to nasze Kompendium Wiedzy o systemie, ale nie trzeba czytać go całego od razu, bo nie wszystkie informacje są przydatne od zaraz.
Zapisy do Gry
Mściciele ~ Otwarte

Policja ~ Otwarte

Przestępcy ~ Otwarte

Mieszkańcy ~ Otwarte
Fabuła Forum
Rok 2250. Göteborg, Szwecja.
W tych czasach technologia jest wysoce rozwinięta. Językiem urzędowym na świecie jest angielski i niemal każdy go zna. Przez niezwykłe odkrycia w dziedzinie technologii poziom i zagrożenie związane z przestępczością drastycznie wzrosły. Policja ma związane ręce prawem i osobami z wysokich stanowisk. Gdyby nie Mściciele, którzy działają ponad prawem w Göteborgu i wielu innych miastach na całym świecie rządziłyby gangi i najróżniejsi przestępcy. Jakby tego było mało w tej szwedzkiej metropolii powstała organizacja zwana Światło. Manipulują każdym na ich drodze i mają mroczne plany w stosunku nie tylko do Göteborga ale i całego świata. Nikt nie wie kim są, a policja nawet nie wierzy w ich istnienie. Jak będzie wyglądało życie w tej metropolii, czy Światło oraz Przestępcy zostaną bezkarni, a policja bezradna. Czy mieszkańcy będą w stanie opowiedzieć się po którejś stronie?
Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie oprócz Ciebie użytkowniku!
Gorący News
Wydarzenie #2 START

Nabór J.A i innych!

Przesłuchanie związane z Wydarzeniem #1 na Policji oraz praca nad Nagraniem!

Poprzedni temat «» Następny temat
GABINET - Sala Operacyjna
Autor Wiadomość
Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Zajęcie: Lekarz - chirurg
Znajomości: Moje Relacje
Orientacja: Hetero
Ubiór: Tak Wygląda

Wysłany: 2013-06-11, 10:27   GABINET - Sala Operacyjna
   Tytuł: NPC (MG)
   | S: 28 | Z: 81 | I: 81 | P: 50 | C: 20 |

[ Dodano: 2013-06-21, 11:28 ]
Weszła do pomieszczenia wraz z Dickiem i palcem nakazała mu położyć się na stole. Kopnęła jakąś wajchę i obniżyła go sobie, zapaliła światło, zdezynfekowała ręce, założyła kitel, spięła włosy i wsadziła pod czepek, założyła rękawiczki i maskę na twarz.
Tak zabezpieczona przed ludzkich ohcydztwem podeszła do chłopaka. Normalnie mogłaby kroić i babrać się gołymi rękoma ale pacjenci wtedy narzekali, a to irytujące.
- Co my tu mamy.. trzeba zająć się wpierw tym udem.. - mruknęła do siebie, a następnie poszła po środki znieczulające i z wielką niechęcią sadysty podała mu je.

Dick Grayson 
Mściciel
Mruczaśny Cukieras

Zajęcie: Studia magisterskie z Inżynierii Wojskowej
Orientacja: Bi

Multikonta: Snake E, Zatanna, Dragon L
Wysłany: 2013-06-21, 22:48   
   | S: 81 | Z: 81 | I: 77 | P: 25 | C: 20 |
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Podążył posłusznie za nią.
- Ten.. Kompleks Lilia.. powiedzmy, że miałem pecha być przy facecie z bronią - powiedział wymijająco i uśmiechnął się niewinnie.
Położył się jak mu kazała i leżał tak plackiem oczekując dalszych instukcji lub tego, co będzie robiła. Potem będzie musiał skontaktować się z tymi Auditore. Będzie miał z Rosą sporo do obgadania... no i nie ma, co to ukrywać... cieszył się z tego faktu. Pretekst by znów ją zobaczyć, nie ważne jaki by nie było, zawsze był dobry.

Dick Grayson

World is calling. Bigger picture. I get it. Hakuna Matata.

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Wysłany: 2013-06-25, 20:03   

- Taaa.. też tam byłam - mruknęła i wyjątkowo nie dodała tego, co chciała powiedzieć, czyli: "ale nie skończyłam z kulkami".
Mniejsza z tym.. przynajmniej ma zajęcie. Wpierw należało wydłubać kulę tkwiącą w boku, potem dokładnie pogrzebać w celu likwidacji krwotoku w nodze czy boku, by nie miał już miejsca. Trochę przypalić, na szybko zszyć, podać zastrzyk na krzepliwość i wspomagający gojenie.
I po sprawie. Pracowała szybko, brutalnie, ale sprawnie.
- No.. załatany.. tylko uważaj, bo przez pewien czas może nieco boleć i oszczędzaj w miarę nogę. Krwotoku być nie powinno, ale dobrze by było by wszystko się ładnie zrosło - mruknęła kwaśno, po czym odsunęła się i zaczęła sprzątać.
- Jak środek przeciwbólowy przestanie działać to może z początku piec i szczypać jak cholera - dodała po chwili.
Powiedziała też kwotę pieniędzy jaką był jej winien. Symboliczną, ale dla niektórych i tak pewnie dość sporą, ale cóż.. żyć trzeba z czegoś.

Cytat:
Za tydzień poproszę o wizytę kontrolną w celu skontrolowania gojenia oraz jeśli wszystko będzie dobrze, zlikwidowania obrażeń.

Zgłoś, że zajęto się twoimi ranami.

Dick Grayson 
Mściciel
Mruczaśny Cukieras

Zajęcie: Studia magisterskie z Inżynierii Wojskowej

Multikonta: Snake E, Zatanna, Dragon L
Wysłany: 2013-06-27, 13:26   
   | S: 81 | Z: 81 | I: 77 | P: 25 | C: 20 |
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Ale on już po chwili jej niemal całkiem nie słuchał.
- Dziękuję bardzo pani doktor! Żegnam! - wyparował z pomieszczenia zostawiając pieniądze na stole i pędząc ze swoimi rzeczami przed dom, gdzie wskoczył na motor i odjechał.
Spieszyło mu się. Wpierw pojedzie do domu się ogarnąć, a stamtąd... no musi zadzwonić do Ezio by zobaczyć się z Rosą.
Najgorsze, że musiał wydać sporo pieniędzy i znów będzie w najbliższym czasie chodził na głodzie.

z/t

Dick Grayson

World is calling. Bigger picture. I get it. Hakuna Matata.

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Wysłany: 2013-06-27, 13:32   

Wystrzelił jak strzała. Ale co ją to obchodziło? Pieniądze zostawił, poinformowany został..
Zabrała się za sprzątanie i mycie sprzętu oraz stołu. Następnie wzięła kasę do sejfu i udała się na zasłużony relaks. Ciekawiło ją czy ktoś jeszcze niebawem tak ją "nawiedzi". W sumie miała nadzieję, że nie... chyba, że jakiś ciekawy przypadek do zszycia i babrania się.. To tak.. Inne przypadki - nuuudaaaa.

z/t

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Wysłany: 2013-06-29, 18:17   

Weszła do gabinetu przez pustą poczekalnię paląc za sobą szybkim ruchem ręki światła. Wskazała na stół by Alice na nim usiadła.
- Widzę, że ładnie imprezowałaś - mruknęła z tonem głosu wskazującym, że tak na serio guzik ją to obchodzi.
Zaczęła wyciągać sprzęt, fartuch i rękawiczki. Dźwięk wody z kranu dawał do zrozumienia, że właśnie myje ręce.

Alice Harris
Przestępca

Zajęcie: Studentka nanotechnologii / Kelnerka

Wysłany: 2013-06-29, 18:58   
   Tytuł: Mistrz Gry (Okres Próbny)
   |S: 10|Z: 80|I: 80|P: 40|C: 50|
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Było kilka tysięcy przekleństw w stu dwunastu językach, które prawdziwa Alice miała chęć skierować w kierunku pani doktor, kiedy ta z wysoce niepotrzebnym sarkazmem komentowała ogólny stan brunetki. Oczywiście, że wyżycie się na guziku pomagało! Kiedy mózg ma na czym skupić jakiekolwiek negatywne emocje, to nie kieruje ich w inne bezsensowne miejsca, dlatego też w tym przypadku ból głowy z lekka ustępował. No ale co, Valentine wydawała się nie być na wystarczająco wysokim poziomie inteligencji, żeby to zrozumieć. Tak czy inaczej, Harrisówna wydukała z siebie tylko ciche "Przepraszam" i weszła za kobietą na teren jej posiadłości. Potem przygryzła jeszcze mocno wargę, słysząc kolejny komentarz, przełknęła ślinę i poszła do gabinetu. Oswoiwszy się z trudem z całą aparaturą w pomieszczeniu, usadowiła się na stole. Nie było chyba aż tak poważnie, żeby traktować ją tymi wszystkimi dziwnymi urządzeniami... prawda?
- Cóż, Pan Kirylenko miał w to całkiem duży wkład. Niestety. - mruknęła w odpowiedzi i rozejrzała się swoimi oczyma dookoła. Nie dostrzegła nic, co mogłoby zwrócić jej konkretną uwagę, więc tylko skupiła się na dźwiękach wydobywających się zza pleców. Słychać było szum wody, a to znaczy że Isa dba jednak o higienę przy pracy. Ha, w przeciwieństwie do przeklętego Kirylenki!

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Wysłany: 2013-06-29, 20:36   

Nagle wyłoniła się zza pleców Alice i stanęła przy stole, już w ubraniu, czepku i rękawiczkach. Patrzyła na nią jak na jakiś obraz nędzy i rozpaczy godny politowania.
- Taaa? Czemu mnie to nie dziwi.. I skąd ja to znam.. Mnie podobnie urządził, gdy zszywałam mu udo bez znieczulenia.. zasłużyłam sobie w sumie... mówiłam, że dostał zastrzyk - wzruszyła ramionami jakby to było nic.
- Gdzie boli, co boli i co powinnam wiedzieć jeszcze o tym, co ten idiota znów zrobił.. fakt mógł zrobić efektowniej bym miała więcej pracy ale takie coś przeboleję również.. - skończyła mówić i spojrzała bez emocji na dziewczynę.
Była konkretną kobitą co się nie certoli, wali z mostu i lubi jak jest ciekawiej..

Alice Harris
Przestępca

Wysłany: 2013-06-30, 10:05   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Alicja uniosła brwi w zdziwieniu, kiedy zauważyła na sobie pełen litości wzrok lekarki. Przecież nie było tak źle, głowa jej tylko pękała, a to nie tak znowu dużo. Cóż, brunetka nie zamierzała specjalnie się rozwodzić nad tym, czemu Valentine w ten sposób ją traktuje, dlatego też tylko posłusznie słuchała wszystkiego, co kobieta miała jej do powiedzenia. Wzmianka o udzie niespecjalnie uspokajała dwudziestolatkę. Prawdę mówiąc sprawiła, że ta zaczęła się martwić o swoją łepetynę i powoli snuła plany, jak się stąd szybko ulotnić. Karty miała w torbie, ale torba została w domu. Harrisówna zaklęła w myślach. Mogła się w sumie spodziewać że znajoma Kirylenki będzie równie niebezpieczna, co on sam.
- Głowa boli, z tyłu. Chyba mam tam jakieś rozcięcie, nie jestem pewna. I to chyba tyle... - mruknęła, udając krótsze zastanowienie. Przecież nie powie jej, że została porwana przez jego ludzi, z czego kilku wymordowała bez litości, prawda? Wtedy zostałaby chyba od razu odesłana na policję, a tam wyszłaby na jaw jej cała brudna przeszłość. Dziewczyna aż się wzdrygnęła na samą myśl o tym, że coś takiego mogłoby się stać.

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Wysłany: 2013-07-01, 13:02   

Nagle przestała mówić, co było chyba jeszcze gorsze niż jej ponure gadki. Wzięła strzykawkę i napełniła ją płynem z jakiejś buteleczki. Pyknęła w nią kilka razy, lekko nadusiła.. leci, ok... Spojrzała na Alice i podeszła z ponurą miną.
Siadła obok niej na stole... po turecku, a następnie podsunęła sobie wózek z różnymi dość przerażającymi narzędziami jak noże, skalpele itd...
Wtem Alice mogła poczuć ukłucie z tyłu głowy i nieprzyjemne uczucie ni to bólu ni to swędzenia.
- Możesz poczuć ukłucie.. - powiedziała jej już po fakcie kryjąc znudzenie i fakt, że takie rzeczy powinno się mówić PRZED wykonaniem ów czynności.
- No dobra.. to teraz poczekamy, aż znieczulenie zacznie działać.. jak poczujesz odrętwienie z tyłu głowy i mrowienie ale nie będziesz nic więcej czuła to daj znać tak kilka minut wcześniej - powiedziała znów ze znudzeniem i lekką złośliwością.
Uwielbiała tak dręczyć pacjentów, którzy potem biedni się stresowali i nie wiedzieli, co robić.. a ona i tak wiedziała swoje kiedy może zaczynać.
- Nie ruszaj się bo w między czasie muszę wyjąć ci włosy z rozcięcia i przypilnować by nie weszły do niego przy zszywaniu, a nie chcę ci ich ciąć.. - odezwała się po chwili zamyślonym głosem bo zaczęła pęsetą wyjmować powoli słowy z rany i odkładać na bok i przykrywać jakimś żelem by jej pod łapy nie właziły.
Co jak co ale włosów kobiet ucinać nie znosiła do zabiegów...

Alice Harris
Przestępca

Wysłany: 2013-07-01, 13:38   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Rzeczywiście, milcząca Valentine była jeszcze gorsza od gadającej. Efekt był oczywiście potęgowany przez strzykawkę z nieco podejrzanym płynem. Alice skrzywiła się nieco i obserwowała, jak kobieta siada obok niej na tym całym stole. Przełknąwszy głośno ślinę, dziewczyna zaobserwowała stos niebezpiecznych narzędzi podjeżdżających pod nogi pani doktor. A potem ukłucie - ukłucie, przez które dwudziestolatka syknęła i przymknęła oczy. Oj tak, nieprzyjemnych uczuć namnożyło się co nie miara. Krótkie "Co ty kur*a nie powiesz?" przemknęło brunetce przez myśl, kiedy usłyszała ostrzeżenie o ukłuciu i zaciskała ze wściekłości palce na stole. Coraz to kolejne wiązanki przemykały jej przez głowę, ta zaś bolała jak jeszcze nigdy. Cóż, może nie od razu bolała, ale dawała się we znaki. Z pewnością to jest trafniejsze określenie. Tak czy inaczej, Harrisówna poczuła pewnego rodzaju ulgę, kiedy usłyszała że jej włosy zostaną wyjęte, zamiast zostać po prostu wyciętymi. Ach, jak ona nienawidziła, kiedy ktokolwiek pozwalał sobie dotykać te piękne, brązowe fale! Tutaj był to obowiązek, ale i tak dziękowała, że Valentine postanowiła je zostawić w całości. Po kilku minutach pojawiło się uczucie, przed którym została ostrzeżona.
- Chyba już. Tak, definitywnie. Znieczulenie działa. - mruknęła, starając się nie dać podświadomości działać, bowiem ta chciała już zadać doktorce cios w brzuch i po prostu wyprowadzić pacjentkę gdzieś daleko. Niebieskooka westchnęła ciężko. Bardzo chętnie skończyłaby już cały ten zabieg.

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Wysłany: 2013-07-01, 14:11   

- No co ty nie powiesz - powiedziała Valentine, która już babrała się w jej rance przeczyszczającą dokładnie, sprawdzając czy nie ma ciał obcych, a następnie zaszywając ją.
Nie korzystała ze stolika - on był tylko na pokaz... z czystej złośliwości.
- Taaa.. no i gotowe - powiedziała przeciągając się ze znudzeniem.
- Zagoi się raz dwa, a szwy są rozpuszczalne... - mruknęła biorąc się za przemywanie wodą utlenioną rozcięć Alice, które widziała i nakładaniem plastrów w różowe kucyki.. kochała swoje plastry i miała ich wiele. Ludzie wychodzili w nich od niej jak clowny.
- Gdzieś jeszcze jesteś ciachnięta? - spojrzała na nią niezwykle krytycznie.

Alice Harris
Przestępca

Wysłany: 2013-07-01, 14:21   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Alicja przewróciła oczyma, słysząc swoje myśli (choć niekompletne) wypowiedziane przez siedzącą obok kobietę. Siedziała całkiem cierpliwie, mając nadzieję na w miarę szybkie zagojenie się tego całego bałaganu po gorylach Kirylenki. Pewne podejrzenie wywołało u dziewczyny to, że ani jedna rzecz z nieco strasznego stolika nie została użyta. Później owe podejrzenie przerodziło się w pewnego rodzaju pretensję - no bo po kiego grzyba tak peszyć biednych pacjentów? Wredne, czysto wredne. I pomyśleć, że to Alice jest tutaj tą złą!
- Jedno czy dwa zadrapania w kilku miejscach... Większością zajęłam się sama. Na szczęście mam ładniejsze plastry. - mruknęła, nie mogąc powstrzymać się przed komentarzem na temat różowych kucyków, które teraz przylepiała do jej skóry Valentine. Westchnąwszy cicho, brunetka powoli zaczęła się zbierać. A przynajmniej chciała. Nie wiedziała bowiem, czy zabieg jest już zupełnie zakończony i czy ma obciążyć rachunkiem siebie, czy Jurija. Druga kwestia była w sumie prosta - oczywiście, że to on ma za wszystko zapłacić! Jednakże pierwsza kwestia podchodziła pod pewnego rodzaju niezręczność społeczną, której ofiarą była Harrisówna. Jej objawy pojawiły się już podczas rozmowy z sekretarką Tony'ego Starka, kiedy to niespecjalnie wiedziała, co ma tak naprawdę powiedzieć. Tutaj jednak miała nadzieję, że zostanie trochę poprowadzona "za rączkę".

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Wysłany: 2013-07-01, 14:33   

Spojrzała na nią skwapliwie i skrzywiła lekko.
- Yhy.. chyba możesz mieć wstrząśnienie mózgu - mruknęła pod nosem z politowaniem po komentarzu odnośnie plastrów Isy.
Wstała i zaczęła sprzątać. Rękawiczki, kitel i tak dalej.
- Możesz iść. Wizyty kontrolnej być nie musi.. w sumie to nawet lepiej.. jeśli ma być następny raz to oby to było coś ciekawego.. A i nie płacisz.. przysługa dla tego bufona po za tym za takie byle, co to nawet szkoda kawę zaparzyć - mówiła leniwie odkładając wszystko na swoje miejsce i czyszcząc.
Taaa.. jeśli mowa o byciu "złym" to ona nie była zła.. ona była po prostu wredna.. chyba nawet Dr. House by się pokłonił czasem.

Cytat:
Zgłoś w Zgłoszeniach obrażeń, że byłaś u lekarza, podaj ten link. Wszystko już cacy.

Alice Harris
Przestępca

Wysłany: 2013-07-01, 14:45   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Alice prychnęła tylko na wzmiankę o wstrząśnieniu mózgu. Co jak co, ale ten organ to ona miała w stu procentach zdrowy i nikt nie mógł stwierdzić, że nagle coś jej się z nim stało. Ale niech jej już będzie. Wyleczyła Harrisównę, nie utrzymywała tego wszystkiego w sztywnym, roboczym tonie i nawet sama zechciała obciążyć wszystkimi formalnościami Kirylenkę. Niech więc wie, że jej "starania" zostały docenione. Cóż więc, dwudziestolatka zeszła ze stołu, wzruszyła ramionami i skierowała się do drzwi.
- Dziękuję, do widzenia. - mruknęła tylko i zniknęła tak szybko, jak tylko mogła.

[zt]

Odpowiedz do tematu