Vigilante Police Villains Strona Główna

Ogłoszenie 
Po Pyrkonie (24-26 kwietnia) zaczynamy już przenosić forum na forumpolish. Odświeżymy je trochę i w ten sposób wprowadzimy nowe wątki i wrócimy do gry :) Do tego czasu możecie sobie pisać, albo szykować się do przenosin :D

Pomoc przy przenosinach lub do teamu Adminów / MG poszukiwana i potrzebna! :D
Ogólne Administracja Fabuła Techniczne
Witamy na VPV
To nie jest forum SL, tylko typowe forum PBF z kostkami i Mistrzem Gry.
Posiadamy własny system - nie trzeba znać żadnych seriali, książek, filmów, komiksów itd.
Obowiązują Avki Realne, ale Mściciele i Przestępcy w przebraniach mają obrazki.

Nie ma super mocy. Zamiast tego jest wysoce rozwinięta technologia.
Każdy może zabłysnąć.. Dzięki specjalnemu systemowi kostek oraz możliwości zapisania się na Bogacza dłuższą historią postaci.

Stawiamy na realizm. Chcemy wczuć się w grę i urozmaicać ją, jak tylko się da. Między innymi służyć do tego będą "Wtyki MG".

Podręcznik to nasze Kompendium Wiedzy o systemie, ale nie trzeba czytać go całego od razu, bo nie wszystkie informacje są przydatne od zaraz.
Zapisy do Gry
Mściciele ~ Otwarte

Policja ~ Otwarte

Przestępcy ~ Otwarte

Mieszkańcy ~ Otwarte
Fabuła Forum
Rok 2250. Göteborg, Szwecja.
W tych czasach technologia jest wysoce rozwinięta. Językiem urzędowym na świecie jest angielski i niemal każdy go zna. Przez niezwykłe odkrycia w dziedzinie technologii poziom i zagrożenie związane z przestępczością drastycznie wzrosły. Policja ma związane ręce prawem i osobami z wysokich stanowisk. Gdyby nie Mściciele, którzy działają ponad prawem w Göteborgu i wielu innych miastach na całym świecie rządziłyby gangi i najróżniejsi przestępcy. Jakby tego było mało w tej szwedzkiej metropolii powstała organizacja zwana Światło. Manipulują każdym na ich drodze i mają mroczne plany w stosunku nie tylko do Göteborga ale i całego świata. Nikt nie wie kim są, a policja nawet nie wierzy w ich istnienie. Jak będzie wyglądało życie w tej metropolii, czy Światło oraz Przestępcy zostaną bezkarni, a policja bezradna. Czy mieszkańcy będą w stanie opowiedzieć się po którejś stronie?
Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie oprócz Ciebie użytkowniku!
Gorący News
Wydarzenie #2 START

Nabór J.A i innych!

Przesłuchanie związane z Wydarzeniem #1 na Policji oraz praca nad Nagraniem!

Poprzedni temat «» Następny temat
Gabinet Zabiegowy #1
Autor Wiadomość
Snake Eyes 
Mściciel
Coz I'm a Ninja

Zajęcie: Grafik Komputerowy / Informatyk
Znajomości: Moje Relacje
Orientacja: Aseks
Ubiór: Tak Wygląda

Multikonta: Dick, Zatanna, Dragon
Wysłany: 2013-03-17, 19:20   Gabinet Zabiegowy #1
   Tytuł: Administrator | Grafik | Mistrz Gry | Bogacz
   | S: 81 | Z: 81 | I: 30 | P: 71 | C: 20 |
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Tutaj przyjmuje się pacjentów i robi różne zabiegi, jak np... wyjęcie kuli z ramienia......

Gabinet nr 1
      Lekarz: Dr Valentine [Stopień Zagrożenia Wykryciem: 3/10]

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Zajęcie: Lekarz - chirurg
Orientacja: Hetero

Wysłany: 2013-05-31, 10:24   
   Tytuł: NPC (MG)
   | S: 28 | Z: 81 | I: 81 | P: 50 | C: 20 |

Przejmuję gabinet. Proszę o wpisanie mnie. Stopień zagrożenia to 3. Nie zależy jej zbytnio na tym, ale z drugiej strony, jak wykryje to zawsze to jakiś pacjent "na boku" w przyszłości...

Green Arrow 
Przestępca

Zajęcie: Właściciel i prezes Queen Industries
Orientacja: Bi

Multikonta: Wally, C.A.
Wysłany: 2015-03-05, 10:59   
   Tytuł: Bogacz
   | S:31 | Z:81 | I:31 | P:56 | C:51 |
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Jakoś udało mu się przebrać w garnitur zanim zdążyło mu się bardziej słabo zrobić. Już nie mówiąc o tym, że musiał specjalnie podziurawić koszulę, by wyglądało jak po postrzale. Na swoje szczęście na mieście miał magazyn do przebrania się nie musiał jechać ani do firmy ani do swojego domu na obrzeżach... Gdyby nie było to, aż tak poważna rana, sam by dał sobie z nią radę. Kolejna blizna do kolekcji by był i zapewne i tak będzie.

Olli zadzwonił po karetkę, gdy oddalił się w miarę od miejsca. Czuł, że przeżyje, ale kiedy znów do akcji wróci. Nie mógł sobie pozwolić na opuszczenie się , zwłaszcza póki wiedział, ze jego cel znajduje się w zasięgu ręki.
Do szpitala trafił na noszach, rana najwidoczniej przedstawiała się gorzej niż sądził. Jednak Queen nie zdawał sobie z tego sprawy. Nogą się nie przejmował nie bolało... to musiała być serio lekki postrzał.

Trafił do DR.Valentine, a raczej zdążył to usłyszeć, widząc kobietę pozwolił sobie na uśmiech.
- Mam nadzieję, ze taka ślicznotka jak Pani da sobie radę z takim przystojniakiem jak ja i obejdzie się bez większego uszczerbku na zdrowiu, a potem może kawa?

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Wysłany: 2015-03-05, 12:34   

Cytat:
(Proszę o dokładną rozpiskę obrażeń i ich umiejscowień)

Już miała kończyć dyżur, gdy... Facet z ranami postrzałowymi w garniaku. Miodek. Jemioła nie miał się gdzie pakować, że oberwał? Zgrzytając zębami wlazła do gabinetu i... O matko jedyna, czy ona dobrze słyszała? Aż otworzyła lekko usta z niedowierzaniem i uniosła brwi. To był najbardziej denny i żenujący tekst... Ale przynajmniej poczuła przypływ adrenaliny. Uśmiechnęła się szybko słodko i niewinnie.
- Ależ oczywiście BEZ uszczerbku na zdrowiu fizycznym, naturalnie - zaszczebiotała radośnie.
"Ale za psychikę nie ręczę" pomyślała złośliwie.
- Dobrze... No to pan Oliver Jonas Queen, tak? Adres jest, numer jest, hmmm.. Proszę mi powiedzieć skąd te obrażenia bym mogła wypełnić później raport.. I proszę się nie ruszać, zacznę oględziny - znów powiedziała uroczo i zamrugała do Olliego by udawać głupiutką, zauroczoną doktorkę.
Oj pójdzie mu w pięty traktowanie jej jak niedorozwiniętej klaczy rozpłodowej.

Green Arrow 
Przestępca

Wysłany: 2015-03-05, 13:01   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Cytat:
Głęboka rana postrzałowa po lewej stronie , prawdopodobnie przeleciała obok jelit. Druga rana to draśniecie kuli na lewym udzie, nie tak poważne jak wcześniejsza rana.

Uśmiechnął się do kobiet. Prawdopodobnie pomyślał, że prawie każdy facet puszcza jej takie komplementy. Ale on nie był każdym facetem, był playboyem w sumie ze Starkiem by się idealnie dobrali do konkurowania z tym tytułem.
- Dla takiej pięknej Pani Doktor wystarczy Olli. - dodał dalej się uśmiechając do niej - Przy Pani ten ból to raczej będzie pestka.
Tak tandetne podrywy, a jednak większość kobiet daje się na nie nabrać.
- Wie Pani wracałem ze swojej firmy. Postanowiłem się przejść, a niestety jak się jest osobą publiczną to i jest ryzyko zawodowe jak się przechodzić chce spacerkiem. - wzruszył ramionami - I włala dwie kuleczki i otarcie się o śmierć, w sumie nie wiem czego ode mnie chciał, może miał zlecenie? Czy ktoś Pani mówił, że ładnie Pani w tym fartuszku? - dodał

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Wysłany: 2015-03-05, 13:39   

Borykała się z poważnymi odruchami wymiotnymi, chociaż nie było tego po niej widać. Miała ochotę wybiec i uciec do prosektorium by pobyć w bardziej doborowym towarzystwie.
- Och to straszne Ollie, prawie zmarłeś! - "Szkoda że tylko prawie" pomyślała, ale z drugiej strony to nie mogłaby się w nim babrać, bo odkąd pokroiła kilka trupów z ciekawości, nie wpuszczają jej zbyt chętnie na dół... no i patolog jej unika dziwnie...
Podeszła powoli do stołu i oparła rękę na biodrze ze słodkim uśmiechem.
- Doprawdy dobrze wyglądam? Och no wiesz... A tak przy okazji. Jestem Isa - powiedziała coraz słodszym, kokieteryjnym głosem wpatrując się w jego oczy, tak by i on się w nie patrzył.
I nagle Ollie mógł poczuć silny ból w lewym boku, tam gdzie postrzał. Kiedy spojrzał w to miejsce ujrzał dłonie w rękawiczkach badające ranę w poszukiwaniu kuli.
- Ale możesz mi mówić Doktor Val słońce... Zaraz cię połatam, ale taki twardziel znieczulenia nie potrzebuje... Zwłaszcza, że sądząc po stanie twego języka, tak źle z tobą nie jest - powiedziała to tak samo słodko i uroczo, jak wcześniej, ale z drapieżnym błyskiem w oku i lekko ironicznym uśmieszkiem.
Mogło to nasuwać taką delikatną myśl, że wcześniej udawała tępe dziewczę i go wkręcała...
Chwyciła butelkę ze spirytusem i odkręciła. Upiła łyka, a następnie polała ranę.
- Uważaj Ollie bo może cię... zapiec - powiedziała cicho i niewinnie.

Green Arrow 
Przestępca

Wysłany: 2015-03-05, 13:51   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Oliver szybko przekonał się, ze kobieta to istny diabeł wcielony. Miał wrażenie, ze przy niej nie musiał udawać, z reszta chyba oboje się domyślali czegoś i grali swoje "głupkowate" role. Queen jednak nie był pewien czy owej kobiecie mógł zaufać, z resztą to lekarz... Z drugiej strony czy tak powinna zachowywać się przy pacjentach. Bez znieczulenia.. Przeczuwał, że nie była głupia.
- Piękny sarkazm Iso. - dodał, rozglądając się po gabinecie.
Miał najwidoczniej dość, zwłaszcza, ze po jej kolejnych słowach i polaniu zagryzł bardziej zęby. Szczypało, ale nie aż tyle co poprzednie rany. Kobieta z resztą mogła zobaczyć sporo blizn na jego ciele Queen powinien mieć osobistą lekarkę, ale zazwyczaj sam sobie dawał z większością radę, tym razem jednak musiał dać za wygraną... Z resztą znaleźć komuś, kto by znał twoja drugą osobowość i zaufać było ciężko.
- Kim dokładnie jesteś? Wyżywająca się na pacjentach Panią chirurg, o zapędach sadystycznych? - uśmiechnął się do niej nie jak wcześniej tylko tym razem w jego uśmiechu była krzta sarkazmu niż podrywu.

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Wysłany: 2015-03-05, 14:55   

- Piękni tak mają - powiedziała bardzo nie-skromnie na tekst o sarkazmie, jednocześnie nieco zajęta skupianiem się na pracy. Tak jakby machnęła to od niechcenia.
Po chwili wyjęła szczypcami kulę. Obejrzała ją dokładnie, a następnie dyskretnie wsunęła ją do torebeczki na dowody i jeszcze dyskretniej wsunęła ją do kieszeni spodni Olliego.
- Magia, lub nie, ale kuli nie widać - powiedziała głośno z udawanym wyraźnie zdziwieniem.
Odwróciła się i siadła na taborecie, po czym przysunęła stolik z przyborami. Przeczyściła drugą ranę i zaczęła je obie zszywać. Przy tym przygryzała z nudów dolną wargę i mruczała sobie pod nosem. Naturalnie wszystko to robiła BARDZO niedelikatnie.
- Nawet jeśli jestem tym kim mówisz to i tak jestem lekarzem... I to jest oczywiste... A co jest mniej oczywiste? Jak bogaty chłoptaś wpakował się w tarapaty. Ochrona i limuzyny zawiodły? No i media nie trąbiły nic.. Więc albo jesteś idiotą, co łazi na spacery w niebezpieczne i niezaludnione miejsca, albo.. - urwała odcinając nici i odkładając igłę. Szwy zostały założone.
Teraz nakładała maść wspomagającą regenerację, a po tym przykładała opatrunki i porządnie je przyklejała.
- Albo jest coś czego nie możesz powiedzieć.. Mi nic do tego.. Ale jak częściej będziesz przyłaził tu z takimi obrażeniami to w końcu ktoś zacznie zadawać niewygodne pytania - wreszcie znów na niego spojrzała, gdy robota była skończona.
Uśmiechnęła się radośnie jakby co najmniej odbyła właśnie satysfakcjonujący stosunek płciowy i podała mu wizytówkę. Białą, czystą.. Jedyne co na niej było to numer telefonu i adres.
- Następnym razem doczłap się na ten adres lub dzwoń, jak sam nie dasz rady... A... tylko nie chcę nieciekawych, nudnych i mało bolesnych przypadków bo są zbyt nudne - powiedziała jakby próbowała mu sprzedać odkurzacz.

Green Arrow 
Przestępca

Wysłany: 2015-03-05, 23:41   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Nie trzeba dodawać, ze kobieta go zaintrygowała, zwłaszcza kiedy wsunęła mu kulę do kieszeni. Olli poczuł właśnie, ze w ten sposób znalazł odpowiednią Panią doktor, która może i była trochę szurnięta, ale na dobrą sprawę, oboje byli.
Oliver trochę może zagryzał wargi, ale nic nie powiedział na temat bólu, najwidoczniej miał go bardzo wysoki i chyba połamanie kości dopiero by sprawiło, ze by zaczął krzyczeć, chociaż... Kto wie. Jednak ta kobieta coraz bardziej go intrygowała. Miał wrażenie, że wie więcej niżeli mówi i prawdopodobnie nie jednemu takiemu jak on pomogła. To by znaczyło, ze albo zbiera sobie dane o tych wszystkich ludziach by mieć ich w garści, lub chciała sobie dorobić, a może po prostu sprawiało jej to jakąś chorą radość wyżywanie się na samozwańczych ludziach tego miasta.
Queen o dziwo po prostu słuchał kobiety , wytrwale znosząc zabiegi do końca. Mógł jej powiedzieć to i owo, ale nagle nie poczuł takiej potrzeby nie powinien jej tak mieszać w to wszystko. Natomiast z wdzięcznością przyjął wizytówkę.
- Mam jednak nadzieję, że nie za długo się zobaczymy Iso, no o ile nie na kawie czy też kolacji jeśli jednak byś zmieniła zdanie co do tego. - dodał chowając wizytówkę.

Dr Valentine 
Lekarz
Szalony Doktorek

Wysłany: 2015-03-06, 15:25   

Odsuwała właśnie narzędzie i myła ręce po zdjęciu rękawiczek, gdy usłyszawszy Olliego przewróciła oczami i wycierając ręce, zwróciła się w jego stronę.
- Jeśli miałabym iść z kimś na kawę to albo dlatego, że jest tam ktoś z poważnymi obrażeniami, albo z kimś kto jest dość interesujący, a to znaczy, że miałam okazję zszywać go więcej niż raz czy dwa.. Mniej więcej tak to do tej pory wyglądało i póki, co nie mam zamiaru zmieniać przyzwyczajeń... Nie ważne kim byś był i jakbyś wyglądał... bebechy masz takie same jak każdy - powiedziała spokojnie robiąc porządki w narzędziach.
W ten sposób pewnie mówiła Olliemu, że jest póki co zbyt mało interesujący, a i nie nazwie go przystojnym bo ludzi oceniała po ranach i szwach, a nie wyglądzie... bo i tak w środku wszyscy mieli to samo.
Skończywszy oparła ręce na biodrach i skinęła w stronę drzwi.
- Jest pan wolny panie Queen, rany się niebawem zagoją, zapraszamy na kontrolę w przyszłym tygodniu - powiedziała głośno i sztucznie, jakby ktoś podsłuchiwał... tak na wszelki wypadek.. szef kiedyś czatował pod jej drzwiami i podsłuchiwał jak traktuje klientów.

Green Arrow 
Przestępca

Wysłany: 2015-03-09, 15:07   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Queen roześmiał się na tę jej wypowiedź.
- No, no niegrzeczna z Ciebie dziewczyna, skoro lubisz takie fetysze. - zacmokał obserwując ja od stóp do głów - Jeszcze wezmę Cię za jakąś nekrofilkę, skoro o takich rzeczach mówisz.
Nie mógł być na nią obrażony, za to, że jej się nie podobał. Kobieta była zdrowo, a może i niezdrowo szurnięta, ale przynajmniej chciała tym oszołomom co po dachach biegają pomagać dla własnej satysfakcji. Kto wie.. Może to własnie ja tak rajcowało i tym się podniecała widząc takich osiłków.
Widząc, ze kobieta kończy uniósł się i zaczął się zbierać do wyjścia, zapinając jeszcze koszulę.
- W takim razie do zobaczenia Pani Doktor. - wyszedł z pomieszczenia

z/t

Odpowiedz do tematu