Vigilante Police Villains Strona Główna

Ogłoszenie 
Po Pyrkonie (24-26 kwietnia) zaczynamy już przenosić forum na forumpolish. Odświeżymy je trochę i w ten sposób wprowadzimy nowe wątki i wrócimy do gry :) Do tego czasu możecie sobie pisać, albo szykować się do przenosin :D

Pomoc przy przenosinach lub do teamu Adminów / MG poszukiwana i potrzebna! :D
Ogólne Administracja Fabuła Techniczne
Witamy na VPV
To nie jest forum SL, tylko typowe forum PBF z kostkami i Mistrzem Gry.
Posiadamy własny system - nie trzeba znać żadnych seriali, książek, filmów, komiksów itd.
Obowiązują Avki Realne, ale Mściciele i Przestępcy w przebraniach mają obrazki.

Nie ma super mocy. Zamiast tego jest wysoce rozwinięta technologia.
Każdy może zabłysnąć.. Dzięki specjalnemu systemowi kostek oraz możliwości zapisania się na Bogacza dłuższą historią postaci.

Stawiamy na realizm. Chcemy wczuć się w grę i urozmaicać ją, jak tylko się da. Między innymi służyć do tego będą "Wtyki MG".

Podręcznik to nasze Kompendium Wiedzy o systemie, ale nie trzeba czytać go całego od razu, bo nie wszystkie informacje są przydatne od zaraz.
Zapisy do Gry
Mściciele ~ Otwarte

Policja ~ Otwarte

Przestępcy ~ Otwarte

Mieszkańcy ~ Otwarte
Fabuła Forum
Rok 2250. Göteborg, Szwecja.
W tych czasach technologia jest wysoce rozwinięta. Językiem urzędowym na świecie jest angielski i niemal każdy go zna. Przez niezwykłe odkrycia w dziedzinie technologii poziom i zagrożenie związane z przestępczością drastycznie wzrosły. Policja ma związane ręce prawem i osobami z wysokich stanowisk. Gdyby nie Mściciele, którzy działają ponad prawem w Göteborgu i wielu innych miastach na całym świecie rządziłyby gangi i najróżniejsi przestępcy. Jakby tego było mało w tej szwedzkiej metropolii powstała organizacja zwana Światło. Manipulują każdym na ich drodze i mają mroczne plany w stosunku nie tylko do Göteborga ale i całego świata. Nikt nie wie kim są, a policja nawet nie wierzy w ich istnienie. Jak będzie wyglądało życie w tej metropolii, czy Światło oraz Przestępcy zostaną bezkarni, a policja bezradna. Czy mieszkańcy będą w stanie opowiedzieć się po którejś stronie?
Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie oprócz Ciebie użytkowniku!
Gorący News
Wydarzenie #2 START

Nabór J.A i innych!

Przesłuchanie związane z Wydarzeniem #1 na Policji oraz praca nad Nagraniem!

Poprzedni temat «» Następny temat
GöteborgsOperan
Autor Wiadomość
Snake Eyes 
Mściciel
Coz I'm a Ninja

Zajęcie: Grafik Komputerowy / Informatyk
Znajomości: Moje Relacje
Orientacja: Aseks
Ubiór: Tak Wygląda

Multikonta: Dick, Zatanna, Dragon
Wysłany: 2013-03-17, 17:59   GöteborgsOperan
   Tytuł: Administrator | Grafik | Mistrz Gry | Bogacz
   | S: 81 | Z: 81 | I: 30 | P: 71 | C: 20 |
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Wielka i nowoczesna opera.

Green Arrow 
Przestępca

Zajęcie: Właściciel i prezes Queen Industries
Orientacja: Bi

Multikonta: Wally, C.A.
Wysłany: 2014-06-12, 21:58   
   Tytuł: Bogacz
   | S:31 | Z:81 | I:31 | P:56 | C:51 |
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Opera, właśnie opera. Co zatem Queen robił w tak nudnym miejscu jakim jest Opera? Lansował się z jakąś długonogą blond laseczką. To właśnie ona chciała iść na to romansidło, a jako, że Ollie miał dobry dzień, pozwolił jej na to. Sam zaproponował by wybrała miejsce gdzie chciała by się udać niespodziewanie wkopując siebie. Jednak spektakl tak znudził młodzieniaszka, że wyszedł wcześniej z niego mówiąc pannie, iż idzie przed budynek. I takim sposobem stał przed budynkiem i lekko rozprostowywał kości. Szczerze mówiąc, rozważał danie dyla i zostawienia ją na lodzie. Oparł się plecami o zimne mury i wyciągnął drażetki miętowe, które zaczął ssać dla bardziej orzeźwiającego oddechu. Z obojętną miną przyglądał się przechodnią.

Dick Grayson 
Mściciel
Mruczaśny Cukieras

Zajęcie: Studia magisterskie z Inżynierii Wojskowej

Multikonta: Snake E, Zatanna, Dragon L
Wysłany: 2014-06-12, 22:10   
   | S: 81 | Z: 81 | I: 77 | P: 25 | C: 20 |
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Stojąc tak Ollie mógł w pewnym momencie usłyszeć głosy.. ale nie takie "głosy jak z horroru" albo "rodem z obłąkanych"... Po prostu ktoś się zbliżał i wyraźnie gadał na głos.
Tym "ktosiem" był nie kto inny, jak Dick. Szedł wyraźnie poirytowany i znudzony. Miał na sobie coś pomiędzy strojem mechanika, a mundurem wojskowym w barwach błękitno-szarych. Górę miał całkowicie rozpiętą i zsuniętą do pasa, gdzie była przewiązana. Toteż na klacie miał białą koszulkę i swoje mięśnie. No względnie jeszcze nieśmiertelniki. Czarne, mocne buty a la glany i smycz w dłoni. Zaraz, moment... Smycz w dłoni? Tak.. a na końcu smyczy był... pies, który pewnie ledwo sponad traw by wyrastał, a brzusiem zamiatał większość podłoża.
- Kto to widział Paker, by cholerne zajęcia z układów kontroli dronów mieć do tak cholernie późnej godziny. Ich chyba pogrzało. A i po co nam to? Wybieramy się na pilotów? Nie. Do oddziałów lotniczych? Nie... Ale co tam.. muszą życie utrudnić.. - tak właśnie narzekał na głos do psa, który spoglądał na niego, co rusz wiernie i jakby zupełnie się z nim zgadzał, chociaż nie wiedział o co chodzi.
Dick nawet nie zauważył, że o tej godzinie i w trakcie spektaklu ktoś tu stoi i że robi z siebie idiotę.

Dick Grayson

World is calling. Bigger picture. I get it. Hakuna Matata.

Green Arrow 
Przestępca

Wysłany: 2014-06-12, 22:20   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Olli długo nie musiał czekać na jakiegoś idiotę, znaczy się zaraz zaraz, wróćmy wcześniej... Widział w pierwszej chwili sexownego mężczyznę o ładnych rysach twarzy, coś góra max 25 lat, ładne zarysy mięśni. Ciuchy to już kwestia zbędna, bo ich nie skomentował skupiając się na innych walorach. Nudziło mu się, więc oglądał ludzi i i ch w głowie komentował. Ale ten młody mężczyzna, oprócz wyżej opisanego wyglądu miał jeszcze dwie cechy, które spowodowały nagły wybuch śmiechu bogacza. Po pierwsze usłyszał jego głos, ale wyglądał jakby gadał do siebie, lecz... I tu dopiero był ten głośny śmiech, taki przystojniak miał takiego małego kluskowatego psa na smyczy. Ollie znał się trochę na psach, w końcu w domu miał dwa swoje OWCZARKI, psy spore, a nie to coś z wielkimi uszami i nazywające się... Zaraz.. Paker? Czy on się naprawdę przesłyszał?

Dick Grayson 
Mściciel
Mruczaśny Cukieras

Wysłany: 2014-06-12, 22:30   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Dick nie był głupi. Znaczy się nawet w kontaktach z ludźmi nie dawał raczej ciała, chociaż ot zachowywał się dziwnie. Ale kiedy ktoś się śmieje, a wokół nie ma w sumie żywej duszy... to raczej jasne, że osobą, z której jest beka, jest on sam. Westchnął lekko i przeczesał palcami włosy.
- Mówił ci ktoś kiedyś, że taki nagły wybuch śmiechu na odludziu jest trochę creepy... aby z psychiatryka nie uciekłeś? I z czego się "śmiejemy"? - mimo, iż ten tekst mógł brzmieć obraźliwie, to w ustach Dicka z jego wesołym, figlarnym uśmiechem i błyskiem w oku zupełnie tak nie brzmiał.. Wyraźnie słyszeć było żart.
Wsparł jedną dłoń - tą wolną - na biodrze i spoglądał z zainteresowaniem na wesołka. Paker z kolei przysiadł i oblizał sobie nochala spoglądając również z zainteresowaniem na śmieszka.

Dick Grayson

Green Arrow 
Przestępca

Wysłany: 2014-06-12, 22:38   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Na szczęście Ollie miał dystans trochę do tego co inni o nim mówili. Chłopaczyna brzmiał jakby żartował, przy czym miał figlarny uśmieszek. Może jak to mówią psy odzwierciedlają właścicieli. Zerknął na „Parkera” i mu się przez moment przyjrzał jakby chciał zgadnąć, czy aby jest tak samo dowcipny jak jego pan. Po chwili jednak wrócił do lustrowania chłoptasia.
- Niestety w psychiatryku nie mieli już miejsc. - Olli w tym momencie poluzował swój krawat
Był odstawiony w biały garnitur z czarną koszulą i czerwonym krawatem, do tego czarne półbuty. Było widać od razu, ze był w tej operze, o którą się opierał, bowiem teraz ruszył w kierunku mężczyzny, skoro zaczęli nawiązywać taką niezobowiązująca rozmowę.
- Ale może, dla kogoś kto rozmawia z psem jedno miejsce by się znalazło, jak myślisz? - spojrzał na niego z wielką pewnością siebie, jednocześnie uśmiechając się zaczepnie.

Dick Grayson 
Mściciel
Mruczaśny Cukieras

Wysłany: 2014-06-12, 22:47   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Słysząc odpowiedź chłopaka, Dick zaśmiał się lekko i dźwięcznie, po czym spojrzał w dół na Pakera.
- Chyba jedno miejsce i jedna trzecia.. bez niego bym nie poszedł! Tym bardziej, że on jest bardziej szalony niż ja.. To on najwięcej do mnie gada! - powiedział wesoło schylając się tak, że spodnie opięły mu się lekko na tyłku, po czym poklepał psiaka po głowie.
Widocznie Paker uznał, że to znaczy "Do ataku", a tak przynajmniej to wyglądało, bo wystrzelił nagle wprost do Olliego ale tuż przed nim wyhamował, potknął się, przewrócił, poturlał i wylądował na boczku. Leżał tak sekundę, a następnie spojrzał oczętami w górę na Olliego i zaczął machać łapkami, jakby prosił o mizianie albo podniesienie z tej sytuacji.
Dick nic tylko zaśmiał się wesoło.
- Ciągnie swój do swego - nie mógł wytrzymać i aż zgiął się wpół.

Dick Grayson

Green Arrow 
Przestępca

Wysłany: 2014-06-12, 22:57   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

- No jakby tak się zastanowić, to potrafią sporo mówić do właścicieli. - odpowiedział, zaraz potem zerkając na opięty tyłeczek chłopaka.
To był po prostu odruch bezwarunkowy, kto w takim momencie by nie spojrzał się na takie coś. A potem przyglądał się tylko psu jak biegł do niego, upadał, turlał się i … Może udawał zdechł pies? Jednak to było złudne. Olli znów roześmiał się widząc machające łapki.
- Oj taki tłuścioch nie jestem. – ukucnął i zaczął czochrać psiaka po brzuszku z uśmiechem – Wybacz maluchu, ale żadnych przysmaków dla ciebie nie mam przy sobie.
Po tym dalej się śmiał razem z nowo zapoznanym mężczyzną. Na szczęście nie wiedział kim był Ollie albo przynajmniej miał taką nadzieję. Czuł się swobodnie rozmawiając tak na luzie, bez tej całej szopki.

Dick Grayson 
Mściciel
Mruczaśny Cukieras

Wysłany: 2014-06-12, 23:07   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Podszedł po woli do Pakera i obcego chłopaka, po czym klęknął i podniósł psiaka do góry. Paker wykorzystując to szybko liznął Olliego w nos, a potem merdał ogonkiem, gdy jego pan położył go grzbietem na swoich nogach - a raczej oparł. Wyglądał teraz jak wielka parówka.
- A tak przy okazji to jestem Richard Dick Grayson... Zwyczajnie Dick... Gdy Paker kogoś polubi to ja automatycznie też, więc tak jakoś to w sumie działa - zaśmiał się lekko i jedną ręką przeczesał włosy z tyłu głowy... drugą bowiem trzymał psa.
Teraz mógł się przyjrzeć jeszcze lepiej rozmówcy, jak i ten jemu. Lepiej było wszystko widać z bliska. Uśmiech nie schodził mu z ust. Wyciągnął nawet dłoń w geście powitania ciekaw czy ten drugi ją przyjmie. W sumie takie starcie klas.. widać było, że nowo poznany miał sporo więcej pieniędzy niż Dick.. bo Graysona na operę nie było stać... ani na taki garniak..

Dick Grayson

Green Arrow 
Przestępca

Wysłany: 2014-06-12, 23:14   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Psiak mimo swojej postury był kochany, a Ollie miał jakaś mała słabość do zwierząt,a raczej do psów. Mimo tego, że ten mały to parówka, to jednak urocza parówka, nawet to przeszło mu po głowie. Przez moment poczuł jego szorstki język na swoim nosie, zaśmiał się i przetarł go. A potem mężczyzna się przedstawił , wyciągnął dłoń i przeczesał włosy. Musiał przyznać, że kruczowłosy, był naprawdę nieziemsko przystojny, zwłaszcza, teraz z bliska. Ollie wstał z miejsca i uścisnął mu dłoń. Spojrzał wprost w jego oczy.
- Oliver Jonas Queen, dla przyjaciół Ollie. - lustrował dalej jego oczy z lekkim uśmiechem na twarzy

Dick Grayson 
Mściciel
Mruczaśny Cukieras

Wysłany: 2014-06-12, 23:25   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Ich myśli biegły niezwykle podobnym torem. Dick też uznał, że blondyn jest niezwykle atrakcyjny. Tylko, że on większość rzeczy zawsze mówił na głos i bez ogródek, więc nic dziwnego, że po chwili pojawił się następujący komentarz.
- No, a cóż taki wystrojony Ollie robisz przed operą? Spytałbym czy cię dziewczyna wystawiła, ale takich przystojniaków kobiety nie wystawiają.. - pokazał białe zęby w rozbrajającym uśmiechu niewiniątka, którym po części w sumie był.

Dick Grayson

Green Arrow 
Przestępca

Wysłany: 2014-06-12, 23:34   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Ollie też zazwyczaj mówił prawdę w oczy, jednak tym razem nie powiedział przynajmniej na razie tego co myśli w prost. Może czekał na odpowiedniejszą chwilę? Nie przewidział jednak, ze trafił na dość podobnego do siebie typa, który go ubiegł i walnął prosto z mostu, komplementując jego.
- Tacy przystojniacy jak ja, sami decydują, czy chcą spędzić nudne przedstawienie z dziewczyna czy nie. Prawdopodobnie siedzi tam w środku załamana. - powiedział to bez przejęcia w głosie, dalej badając mężczyznę wzrokiem, szarmancko się uśmiechając – Jednak mnie dziwi co takie ciacho robi na spacerze wokół opery o tej godzinie. Mieszkasz gdzieś w okolicy? - zmrużył lekko oczy, a uśmiech lekko się powiększył

Dick Grayson 
Mściciel
Mruczaśny Cukieras

Wysłany: 2014-06-12, 23:38   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Poznajcie Dicka. On nie łapie podtekstów, ani aluzji, chyba że walnąć nimi go w głowę.. może wtedy ogarnie. Toteż na "ciacho" zaśmiał się tylko lekko i podrapał palcem w nos w geście lekkiego zakłopotania, chociaż oprócz tego nic na zakłopotanie nie wskazywało. Ba. Zachowywał się tak normalnie i luźno, jak to tylko możliwe na człowieka.
- No się jej ciut nie dziwię.. Na jej miejcu też bym pewnie tęsknił, hah! I owszem.. mieszkam w okolicy.. Paker lubi czasem pójść na spacerek w moje wolne wieczory - powiedział z szerokim, szczerym uśmiechem.
Piesek na potwierdzenie słów szczeknął dość cicho, ale energicznie.

Dick Grayson

Green Arrow 
Przestępca

Wysłany: 2014-06-12, 23:50   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

No, no poznajemy Dicka i to, że nie łapie komplementów, a może jest do nich tak samo przyzwyczajony jak Oliver? Kto go tam wie, w końcu dopiero co go poznawał. A to była tylko krótka na razie wymiana zdań.
- Tęsknił byś. No, no. Uznam jeszcze, że mnie podrywasz. - roześmiał się sugerując, ze to był taki żarcik – Jeśli chcesz możemy się z Pakerem przejść, w sumie nic mnie tutaj nie trzyma teraz. No może prócz mojej drugiej dziewczyny, się wie auta. - zaśmiał się
Tak na serio to by nie było nic dziwnego, jakby na Queena naprawdę czekała druga laseczka.

Dick Grayson 
Mściciel
Mruczaśny Cukieras

Wysłany: 2014-06-13, 00:03   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Na powiedzenie o podrywaniu, Dick się lekko zarumienił i zaśmiał wesoło, acz lekko nieśmiało. Postawił Pakera na ziemi i psiak ruszył przodem oglądając się na swoich towarzyszy czy za nim idą.
- No, cóż.. gdyby nie to, że raczej większość mężczyzn jest hetero w przeciwieństwie do mnie to bym się pewnie do tego przyznał bez bicia, bo kogoś takiego raczej ciężko nie podrywać - powiedział wesoło, jakby to było zupełnie nic takiego.
Widząc, że Paker ruszył przodem, on też zrobił kilka kroków i spojrzał na Olliego.
- Jak tak to zapraszam. Będzie weselej i raźniej w trójkę... A samochód jaki? - zapytał z nagłym błyskiem w oku.

Dick Grayson

Odpowiedz do tematu