Vigilante Police Villains Strona Główna

Ogłoszenie 
Po Pyrkonie (24-26 kwietnia) zaczynamy już przenosić forum na forumpolish. Odświeżymy je trochę i w ten sposób wprowadzimy nowe wątki i wrócimy do gry :) Do tego czasu możecie sobie pisać, albo szykować się do przenosin :D

Pomoc przy przenosinach lub do teamu Adminów / MG poszukiwana i potrzebna! :D
Ogólne Administracja Fabuła Techniczne
Witamy na VPV
To nie jest forum SL, tylko typowe forum PBF z kostkami i Mistrzem Gry.
Posiadamy własny system - nie trzeba znać żadnych seriali, książek, filmów, komiksów itd.
Obowiązują Avki Realne, ale Mściciele i Przestępcy w przebraniach mają obrazki.

Nie ma super mocy. Zamiast tego jest wysoce rozwinięta technologia.
Każdy może zabłysnąć.. Dzięki specjalnemu systemowi kostek oraz możliwości zapisania się na Bogacza dłuższą historią postaci.

Stawiamy na realizm. Chcemy wczuć się w grę i urozmaicać ją, jak tylko się da. Między innymi służyć do tego będą "Wtyki MG".

Podręcznik to nasze Kompendium Wiedzy o systemie, ale nie trzeba czytać go całego od razu, bo nie wszystkie informacje są przydatne od zaraz.
Zapisy do Gry
Mściciele ~ Otwarte

Policja ~ Otwarte

Przestępcy ~ Otwarte

Mieszkańcy ~ Otwarte
Fabuła Forum
Rok 2250. Göteborg, Szwecja.
W tych czasach technologia jest wysoce rozwinięta. Językiem urzędowym na świecie jest angielski i niemal każdy go zna. Przez niezwykłe odkrycia w dziedzinie technologii poziom i zagrożenie związane z przestępczością drastycznie wzrosły. Policja ma związane ręce prawem i osobami z wysokich stanowisk. Gdyby nie Mściciele, którzy działają ponad prawem w Göteborgu i wielu innych miastach na całym świecie rządziłyby gangi i najróżniejsi przestępcy. Jakby tego było mało w tej szwedzkiej metropolii powstała organizacja zwana Światło. Manipulują każdym na ich drodze i mają mroczne plany w stosunku nie tylko do Göteborga ale i całego świata. Nikt nie wie kim są, a policja nawet nie wierzy w ich istnienie. Jak będzie wyglądało życie w tej metropolii, czy Światło oraz Przestępcy zostaną bezkarni, a policja bezradna. Czy mieszkańcy będą w stanie opowiedzieć się po którejś stronie?
Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie oprócz Ciebie użytkowniku!
Gorący News
Wydarzenie #2 START

Nabór J.A i innych!

Przesłuchanie związane z Wydarzeniem #1 na Policji oraz praca nad Nagraniem!

Poprzedni temat «» Następny temat
Klub Cremisi
Autor Wiadomość
Zatanna 
Przestępca
Ptak w Klatce

Zajęcie: Kelnerka w barze, czasem też śpiewa i robi sztuczki
Znajomości: Moje Relacje
Orientacja: Hetero
Ubiór: Tak Wygląda

Multikonta: Snake, Dick
Wysłany: 2013-06-08, 00:19   Klub Cremisi
   | S: 5 | Z: 76 | I: 81 | P: 20 | C: 81 |
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Zakaz pisania komukolwiek za Assima - tą postacią porusza jedynie MG.
Prawo do opisywania, co dzieje się na scenie mają tylko pracownicy, Administracja i MG.
Ochrona stoi na dole przy drzwiach do tajnego pokoju. Każdy podejrzany kto się zbliży, albo ma broń może mieć problem.

Góra - wejście od strony patrzącego

Dół - dalej w lewo jest niewielka scena

[ Dodano: 2013-06-19, 18:11 ]
Dotarła do miejsce pracy w sumie na czas. Dzięki temu Assim jedynie łypną na nią zza lady i wrócił do swrgo zajęcia, jakim było polerowanie kieliszków.
Podejrzana klientela już się zbierała. W tak nieciekawej okolice próżno szukać tu porządnych obywateli. Kuso ubrane panienki lekikch obyczajów siedzące facetom na kolanach, dym z papierosów, fajek, cygar i nie wiadomo co jeszcze. Resztki białego proszu w okolicach nosa, zbereśne dowcipy, salwy śmiechów, odór alkoholu i tak dalej... Doprawdy odrażające miejsce.
A właśnie tutaj pracowała. Pobiegła na zaplecze by się szybko przebrać, a następnie wyszła w krótkim, bo nad kolana, obcisłym ubraniu kelnerki. Włosy upięte, do góry, mocno pomalowane usta, dorobiony pieprzyk, duży dekolt.. nie ma co wymieniać dalej, że wyglądała nie lepiej od tamtych panienek domagających się o wciśnięcie banktowód pod bieliznę.
Podeszła do lady i zabrała dwa kufle dla najbliższych klientów.
Przywykła już w pracy, że ciągle łapano ją za tyłek, klepano, cmokano czy ciągnięto siłą na kolana.. Starała się o tym nie myśleć i całą gorycz przełykać i pokazywać jedynie słaby uśmiech.

Wally West 
Mściciel
Szybki Bill

Zajęcie: Fizyk, inżynier mechaniki kwantowej
Orientacja: Bi

Multikonta: Captain America// Greeen Arrow // Arsenal
Wysłany: 2013-06-19, 18:07   
   | S:32 | Z:81 | I:81 | P:40 | C:16 |
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Nie wiedział czy mu się podobało podążanie za dziewczyną. Sama włoska okolica go trochę teraz przerażała. Bóg jeden wie co taka spokojna i miła dziewczyna mogła robić. No chyba tutaj nie mieszkała...? A może... Rudowłosy miał mieszane uczucia do tego wszystkiego, na dodatek musiał teraz po prostu być sobą, bo stroju Flasha raczej nie nosił ze sobą, chociaż czasem się zdarzało... Jednak dzisiaj tego nie zrobił Musiał grać normalnego mieszkańca i wczuć się w sytuację.
Kiedy dziewczyna weszła do Baru chłopak zrobił trochę nietęga minę. Co ona mogła robić w takim miejscu? Chodziło mu po głowie. Pewnym krokiem wszedł do środka, czasem będąc naprawdę lekkomyślnym. W zwykłej koszuli na pewno się wyróżnił spośród tych grubych lwów. No pięknie prosto w paszczę lwa, coś co lubię. Rozejrzał się po wystroju i usiadł przy jednym ze stolików. Obserwował dalej starając się znaleźć Tanię. Towarzystwo było tutaj wyborowe nie dało się ukryć. Popatrzał na te kobiety siedzące na kolanach co grubszych rybek. Miał dziwne wrażenie, ze zaraz go stąd wyleją na zbity pysk... Jednak... Zauważył po chwili dziewczynę. Te nogi... Znaczy się tą twarz... Rozpoznałby wszędzie. Uśmiechnął się pod nosem ciekaw czy dziewczyna go zauważ. Może jednak napiłby się tutaj piwa by być obsłużonym.

Zatanna 
Przestępca
Ptak w Klatce

Wysłany: 2013-06-19, 18:15   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Odchodząc od stolika znów zarobiła klapsa w tyłek. Przełknęła chęć przywalenia prostakowi w twarz. Podeszła znów do lady i spojrzała na Assima. Miała nadzieję, że nie będzie się musiała produkować dziś na scenie dla tych odrażających typków... to było poniżające.
Szef, jednak dal jej tylko kilka drinków, które znów poszła roznieść. Przy okazji przechodziła obok stolika jakiegoś nowego klienta, które Assim, co jakiś czas miał na oku.
Zatrzymała się obok cały czas patrząc w podłowę.
- Mogę coś podać.. kochaniutki..? - zapytała z trudem przeciskając frazę, która musiała mówić za każdym razem.
Pozieleniała przy tym i zapewne, gdyby nie to, że starała się o tym nei myśleć to mogłaby puścić pawia.
Uniosła powoli wzrok i.. Zrobiła oczy jak denka od butelek - wielkie.
- Wally.. - pisnęła cichutko nie wiedząc czy mdleć, czy go uderzyć.
Pobladła konkretnie, ale na szczęście stała tyłem do baru i Assim nie widział jej miny.

Shake this snowglobe!

Wally West 
Mściciel
Szybki Bill

Wysłany: 2013-06-19, 18:30   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Obserwował dziewczynie starając się nie przejmować wzrokiem barmana. Cóż naprawdę czuł się jak zwykła kaczka w gronie pawi... Cóż może nie tego oczekiwał od jej pracy, ale ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale kto tym w ogóle się przejmuje.
Widząc, ze dziewczyna odstawiła mu taką kocią śpiewkę zaczął się uśmiechać. Widać było z daleka, ze dziewczyna nieswojo się czuje w tej pracy, bo nawet nie spojrzała na niego lustrując podłogę. Zero poszanowania klienta!
- No skoro awansuje na kochaniutkiego, to może i bym się czegoś napił. - wyszczerzył białe kiełki w jej stronę. - Uciekłaś nawet nie czekając na moje pożegnanie, a ja jestem takim gentlemanem. Musiałem przyjść się pożegnać. - zrobił fale brwią.
Reakcja dziewczyny wcale go nie wzruszyła, był przygotowany na taką akcję. Z resztą nie ma nic lepszego jak reakcja kobiety, gdy się ciebie najmniej spodziewa.
- Nawet numeru telefonu nie zostawiłaś. To zraniło moją duszę. - teatralnie złapał się za serce - To był okropny kosz dla mojej osoby. Poza tym... - zastanowił się i dalej gadał jak najęty - W ciekawym miejscu pracujesz.

Zatanna 
Przestępca
Ptak w Klatce

Wysłany: 2013-06-19, 18:37   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Trzymała kurczowo tacę, co jakiś czas zerkając na siebie. Assim niebezpiecznie intensywnie się im przyglądał. Ona nigdy nie gawędziła z klientami. Jedynie robiła, co jej kazali i uciekała jak najszybciej.
Dlatego bez chwili wahania wpakowała się Wally'emu na kolana.
- Siedź cicho i nic nie mów.. Nie powinno cię tutaj być.. Zamów coś teraz.. Zachowuj się jak ta cała reszta, a potem szybko stąd wyjdź.. Proszę! - powiedziała z przejęciem jednocześnie biorąc kajecik i długopis.
- To co chcesz..? Byle szybko.. jak szefowi ktoś się nie podoba to na samym wyrzuceniu go się nie kończy.. i nie lubi też jak się ktoś mną interesuje bardziej niż powinien.. więc to też nie miejsce na rozmowy - powiedziała szybko, po czym spojrzała na niego intensywnie niemal kilka cm od jego własnej twarzy byle by barman nie widział jej własnej miny, bo normalnie wyrażała obrzydzenie, a teraz go nie miała. Czekała na to co by chciał Wally.

Shake this snowglobe!

Wally West 
Mściciel
Szybki Bill

Wysłany: 2013-06-19, 18:49   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Coraz bardziej mu się ta sytuacja podobała. Miał ochotę powiedzieć coś uszczypliwego, ale widać było po dziewczynie, ze jest zdesperowana, a może nawet czegoś się boi. Może tym razem powinien dać za wygraną, jednak nie zamierzał zostawić tej sprawy od tak. Zniżył głos do szeptu.
- Zostaw mi z piwem swój numer telefonu, umówimy się na kiedy indziej. - chrząknął i powiedział głośniej by było go słuchać - Zimne piwo kochanieńka podaj, a nie obijasz się. Takie zgrabne ciałko powinno się ruszać szybciej. - zrobił podobną minę do faceta obok, chociaż wychodziło mu to dość koślawo.
Wally potrafił być obrzydliwy w stosunku do kobiet... To nie leżało w jego naturze. Poza tym gardził ludźmi, którzy traktowali kobiety rzeczowo...

Zatanna 
Przestępca
Ptak w Klatce

Wysłany: 2013-06-19, 19:16   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Przygryzła lekko dolną wargę i spojrzała na niego marszcząc brwi. Po chwili zmarszczyła i nosek, po czym westchnęła.
- Nie zapomnę ci tego - powiedziała z lekką uglą w głosie, że rozumie.
Nie chciałaby aby stała mu się krzywda,
Poderwała sie z jego kolan, ale gdy odwróciła się do lady miała znów zdegustowaną minę. Barman dzięki temu zaczył tracić zainteresowanie.
Pobiegła poprosić o piwo, a potem obsłużyć jeszcze kilku klientów, którzy poniewierali ją i koleżankami niczym ścierami. Gdy piwo było gotowe zabrała je szybkim ruchem, jednocześnie wyciągając coś spod dekoltu. Mały świstek z numerem telefonu, który naskrobała na boku na kawałku serwetki.
Podała go tak by kufel od piwa postawiony na stoliku zasłaniał kartkę.
- Wisisz mi miejsce swojej pracy - powiedziała cicho, gdy to zrobiła.
W końcy mieli mieć umowę.
Następnie zaczęła się znów uwijać i to przez większość czasu. Nie patrzyła nawet w jego stronę w obawie, że ktoś to zwietrzy. Ale nie było jej dane robić to długo bo widać czekała robota.. inna robota.. Gdyż Assim wezwał ją do siebie, powiedział kilka słów i dał kartkę.
Schowała ją do kieszeni i poszła przebierać się na zaplecze w strój cywilny. Z jednej strony cieszyła się w takich chwilach, że szybciej kończyła, a z drugiej... martwiła, że znów musi wykonywać brudną robotę. Była ciekawa czy zdąży się przebrać nim Wally wyjdzie.

Shake this snowglobe!

Wally West 
Mściciel
Szybki Bill

Wysłany: 2013-06-19, 19:35   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Zrozumiał przesłanie jakie dziewczyna mu dała. Przecież wiedział, ze sama musi też grać skoro czegoś się tak bała. Wally nie był na tyle świnią by klepnąć ją po tyłku. To już by było powyżej jego oczekiwań. Kiedy dziewczyna zeszła z niego zainteresował się resztą pomieszczenia siadając bardziej luzacko by dalej udawać jak mówiła dziewczyna. Nie chciał wyróżniać się z tłumu, bo jeszcze będzie jak Tania mówiła z jej szefem... Obronić, może i by się obronił, ale jakby był pistolet to by było gorzej. Teraz miał czysto naturalną swoją własną siłę i szybkość równą najlepszym biegaczom, ale co mu po tym jak kuli raczej nie ominie...
Tania wróciła do niego z piwem i patrzył na to jak wyciąga karteczkę z biustu, musiał wyglądać w tym momencie trochę tępo. Mimo wszystko wyobraźnia działała na niego.
- Przy kolejnym spotkaniu, motylu. - wyszczerzył się do niej.
Wally popijał piwo dość powoli, może miał nadzieje usłyszeć coś co pomoże mu zlokalizować jakiś przestępców czy coś. W końcu w takich szemranych miejscach takie rzeczy to nie nowość. Kiedy był w połowie kuferka dziewczyna znikła mu z oczu. Zmarszczył lekko brwi i lustrował otoczenie dyskretnie. Jednak nigdzie nie mógł jej znaleźć. Mógł ja uważniej pilnować.

Zatanna 
Przestępca
Ptak w Klatce

Wysłany: 2013-06-20, 13:07   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Przebrana już w ubranie cywilne chwyciła dokument od Assima, a także swoją torebkę i wyszła z zaplecza kierując się sprężystym krokiem do drzwi.
Mimowoli omiotła spojrzeniem bar mając nadzieję zauważyć Wallyego. Widząc go przyspieszyła. Chciała z nim jeszcze porozmawiać, ale co bedzie, jak zapyta gdzie teraz idzie itd? Przecież nie odpowie, że idzie wskoczyć w przebranie i obrabować jakiegoś faceta, iktóry wisi szefom forsę..
To by brzmiało aż dziwnie.
Dopadła do drzwi i wyszła przez nie na ulicę.

z/t

Shake this snowglobe!

Wally West 
Mściciel
Szybki Bill

Wysłany: 2013-06-20, 13:17   
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Noi doczekał się dziewczyny. Wyglądała jakby się rozglądała a potem, cóż wyskoczyła z pomieszczenia jak z procy. Dziwne mają tutaj godziny pracy. To była jego pierwsza myśl, chociaż patrząc na zegarek przesiedział tutaj trochę... Miał jeszcze sporo do zrobienia a świat przecież sam się nei uratuje. Jednakże postać dziewczyny przykuwała go coraz bardziej. Postanowił za nią iść. Musiał wyjść z pubu normalnie bez żadnego pokazania, ze idzie za nią. Dopił wiec piwo i zostawił pieniądze na stoliku. Wyszedł mając nadzieje dopatrzyć jeszcze dziewczynę.

z/t

Zatanna 
Przestępca
Ptak w Klatce

Wysłany: 2015-03-02, 10:40   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Po skoku na muzeum... matko jak to brzmi... przyszła do klubu mimo, iż nie miała dzisiaj pracować. Assim, jak zwykle był za ladą - on chyba żył tą robotą. Nie wzięła ze sobą diamentu, o nie... Zostawiła go "gdzieś". Chciała powiadomić mężczyznę o swych zamiarach i niech przekaże je dalej.
Podeszła do baru i nachyliła się w stronę Ahnara.
- Przekaż swojemu szefowi, że chcę się wykupić - powiedziała bez owijania w bawełnę.

Shake this snowglobe!

Snake Eyes 
Mściciel
Coz I'm a Ninja

Zajęcie: Grafik Komputerowy / Informatyk
Orientacja: Aseks

Multikonta: Dick, Zatanna, Dragon
Wysłany: 2015-03-09, 10:37   
   Tytuł: Administrator | Grafik | Mistrz Gry | Bogacz
   | S: 81 | Z: 81 | I: 30 | P: 71 | C: 20 |
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Post NPC - Assim Ahnar

Assim chwilę czyścił kufel, po czym uniósł głowę i spojrzał na Zatannę ze zdziwieniem unosząc jedną brew w górę. O nic, jednak nie pytał. Nie od tego był.
Sięgnął pod biurko i chwycił za telefon. Po minucie rozmowy, odłożył go i kiwnął na Zatannę, by poszła do góry.

Snake Eyes

Odpowiedz do tematu