Vigilante Police Villains Strona Główna

     
   
 Ogłoszenie 
Po Pyrkonie (24-26 kwietnia) zaczynamy już przenosić forum na forumpolish. Odświeżymy je trochę i w ten sposób wprowadzimy nowe wątki i wrócimy do gry :) Do tego czasu możecie sobie pisać, albo szykować się do przenosin :D

Pomoc przy przenosinach lub do teamu Adminów / MG poszukiwana i potrzebna! :D
Ogólne Administracja Fabuła Techniczne
Witamy na VPV
To nie jest forum SL, tylko typowe forum PBF z kostkami i Mistrzem Gry.
Posiadamy własny system - nie trzeba znać żadnych seriali, książek, filmów, komiksów itd.
Obowiązują Avki Realne, ale Mściciele i Przestępcy w przebraniach mają obrazki.

Nie ma super mocy. Zamiast tego jest wysoce rozwinięta technologia.
Każdy może zabłysnąć.. Dzięki specjalnemu systemowi kostek oraz możliwości zapisania się na Bogacza dłuższą historią postaci.

Stawiamy na realizm. Chcemy wczuć się w grę i urozmaicać ją, jak tylko się da. Między innymi służyć do tego będą "Wtyki MG".

Podręcznik to nasze Kompendium Wiedzy o systemie, ale nie trzeba czytać go całego od razu, bo nie wszystkie informacje są przydatne od zaraz.
Zapisy do Gry
Mściciele ~ Otwarte

Policja ~ Otwarte

Przestępcy ~ Otwarte

Mieszkańcy ~ Otwarte
Fabuła Forum
Rok 2250. Göteborg, Szwecja.
W tych czasach technologia jest wysoce rozwinięta. Językiem urzędowym na świecie jest angielski i niemal każdy go zna. Przez niezwykłe odkrycia w dziedzinie technologii poziom i zagrożenie związane z przestępczością drastycznie wzrosły. Policja ma związane ręce prawem i osobami z wysokich stanowisk. Gdyby nie Mściciele, którzy działają ponad prawem w Göteborgu i wielu innych miastach na całym świecie rządziłyby gangi i najróżniejsi przestępcy. Jakby tego było mało w tej szwedzkiej metropolii powstała organizacja zwana Światło. Manipulują każdym na ich drodze i mają mroczne plany w stosunku nie tylko do Göteborga ale i całego świata. Nikt nie wie kim są, a policja nawet nie wierzy w ich istnienie. Jak będzie wyglądało życie w tej metropolii, czy Światło oraz Przestępcy zostaną bezkarni, a policja bezradna. Czy mieszkańcy będą w stanie opowiedzieć się po którejś stronie?
Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie oprócz Ciebie użytkowniku!
Gorący News
Wydarzenie #2 START


Nabór J.A i innych!

Przesłuchanie związane z Wydarzeniem #1 na Policji oraz praca nad Nagraniem!

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wally West
2015-03-12, 20:26
Leopold Fitz
Autor Wiadomość
Leo Fitz
Nowy, jeszcze Zielony


Wiek: 25
Zajęcie: Naukowiec | Inżynier | Informatyk w korporacji
Orientacja: Bi
Ubiór: Tak Wygląda

Multikonta: -
Posty: 0
Wysłany: 2015-03-12, 20:05   Leopold Fitz

Leopold Fitz
Fitz | Doctor Fitzy
FitzSimmons (z Jemmą)
[POMOCNIK]
Wiek: 25 lat
Pochodzenie: Szkocja
Data Urodzenia: 19 sierpnia
Orientacja: Bi
Praca/Zajęcie: Informatyk w jakiejś korporacji
Mieszkasz: W mieście
Bogacz: nie

Wygląd Realny: Iain De Caestecker

Wygląd Komiksowy: Leopold Fitz
Charakter:
Wydaje się być człowiekiem opanowanym, który na spokojnie podchodzi do każdego problemu. Zupełnie, jakby wszystko analizował, nie dopuszczając do tego głosu serca. Jakby nie rozumiał słów ‘miłość’ czy ‘pożądanie’, pozwalając by umysł o wszystkim decydował. Ale tak się przecież nie da. Choć trudno jest to wyłapać, Fitz ma uczucia, potrafi współczuć i kochać. Jest tak samo zazdrosny jak każdy inny, tak samo cierpi i w ten sam sposób jego serce wyrywa się do szaleńczego biegu na widok tej jedynej osoby. Jednak jest skryty. To tajemniczy człowiek, który zachowuje wszystkie uczucia tylko dla siebie. Tym sposobem nie martwi innych, ale też często rani sam siebie.
W sprawach związanych z jego zawodem staje się niezwykle wygadany, wręcz promienieje. Przemawia przez niego pewność siebie i jeśli dostrzeże wśród otaczających go osób jakichś słuchaczy, z chęcią będzie kontynuował. To dlatego, że na tym polu nie ma sobie równych i zdaje sobie z tego sprawę. Kiedy jednak schodzimy na temat uczuć, skutecznie się wycofuje. Nie ma mowy by podszedł do kogoś i zaprosił na randkę, a co dopiero wyznał uczucia. Oczywiście będzie taką osobę traktował inaczej, w specjalny dla siebie sposób, który zazwyczaj tylko on jest w stanie wyłapać.
To lojalny człowiek wobec swoich przyjaciół i pracodawców. Jest tolerancyjny i cierpliwy, a przy tym bardzo skromny. Nawet, jeśli w pierwszej chwili okazuje się, że się od kogoś odwrócił, wraca po chwili i ratuje całą sytuację. Nie zawsze jest też śmiertelnie poważny. Trudno mu nawiązać nowe znajomości, to na pewno. Kiedy jednak przekona się do kogoś i pozna go chociaż w jednej trzeciej, staje się bardziej otwarty. Nagle okazuje się, że potrafi się bawić i żartować.
Biografia:
Urodził się w Szkocji. Albo tak przynajmniej mówią papiery, lub to co z nich zostało. Nie ma wzmianki o rodzicach, ani rodzinie – zarówno tej bliższej jak i dalszej. Długo też tam nie pobył, bowiem większość swojego życia spędził w domu dla sierot gdzieś w Anglii. Tam się wychowywał i żył, choć życiem ciężko to nazwać. Był inny i o tym wiedział, a wkrótce dowiedzieli się również rówieśnicy. Nie miał łatwego dzieciństwa – często był wyśmiewany, czasem się nad nim znęcano. Z tego powodu zamknął się na zewnętrzny świat i właśnie dlatego tak ciężko do niego teraz dotrzeć.
W szkole jednak radził sobie znakomicie. Materiał opanowywał stanowczo zbyt szybko jak na takie dziecko, w związku z czym kilka razy udało mu się przeskoczyć klasę. Czy czuł się z tym źle? Ależ skąd! Chociaż specjalnie się nie wywyższał, cieszył się, że tak się dzieje. W wieku siedemnastu lat został wcielony do specjalnej Akademii, gdzie bardziej liczyły się umiejętności niż to, jakim się było. Tam właśnie przeszedł największy rozwój i wynalazł swoje pierwsze dzieła. Choć daleko im jeszcze było do doskonałości.
Akademia to też ten okres, w którym spotkał Jemmę. O dziwo, choć zajmowali się zupełnie innymi kierunkami, świetnie się ze sobą dogadywali. Trudno by nie rzec, że zostali przyjaciółmi. I to nawet w takim stopniu, że ukończyli Akademię w tym samym czasie i to znacznie wcześniej niż przewidywał program.
O ponadprzeciętnych umiejętnościach dowiedziały się również inne jednostki i niedługo po zakończeniu nauki, zostali wcieleni do specjalnej jednostki. Ponieważ Fitz nie jest typem człowieka, który pcha się na pole walki, wspomagał drużynę swoim intelektem i wynalazkami. Zmieniło się to właściwie dopiero wtedy, gdy narażona została rodzina Simmons. Ignorując rozkazy, Leo udał się z przyjaciółką, by odbić jej najbliższych. Również, kiedy dziewczyna zdecydowała się odejść z jednostki, ten podążył w jej ślady. Wpierw jednak zrobił coś, czego do tej pory jej nie wyznał. Organizacja zdecydowała się ich przenieść do Göteborg i zatrzeć za nimi dotychczasowe ślady. Mało kto jednak wie, że ten akt dobroci z ich strony jest spowodowany działaniami Fitza. To on „przekonał” ich grzecznie do takiej decyzji, grożąc, że w razie odmowy narazi ich jednostkę na ujawnienie. Blefował oczywiście, ale oni nie muszą o tym wiedzieć.
Obecnie pomaga tym, którzy tej pomocy potrzebują. Właściwie nie przystał jeszcze do żadnego bohatera, ale nadal określa się mianem pomocnika. Dlaczego? Bowiem czuje, że w jego obowiązku jest stanie za wszystkimi, którzy walczą w dobrej sprawie, a nie przystawać tylko z jedną osobą.


Ekwipunek:
Taser Disk – to niewielka broń, która może spowodować u celu nieprzytomność wywołaną przez wyładowania elektryczne. Przy bardziej odpornych – tudzież silniejszych – osobach powoduje chwilowy paraliż i niezdolność ruchową. Najlepsze efekty daje wtedy, gdy zostaje przymocowane (np. poprzez rzut) do ciała danej osoby. Działa również wtedy, gdy dyski znajdują się na ziemi, jednak nie dalej niż metr od celu. 1, 2, 3

Magnetic Handcuffs – para przytrzymujących urządzeń, służąca do krępowania ruchów. Kajdanki po założeniu na ręce (nigdy na nogi ze względu na dość niewielki rozmiar) i zbliżenie do siebie (bądź do metalu) zaczynają oddziaływać silnie magnetycznie. Normalny człowiek nie jest w stanie się ich pozbyć, przy nadludziach potrzebna jest spora siła. Oczywiście można je zneutralizować, jednak trzeba wiedzieć jak. 1, 2

Golden Retrievers – przenośne drony służące do niezależnego śledzenia. Są uwalniane ze specjalnej walizeczki, po czym rozpraszają się w różnych kierunkach w poszukiwaniach celu, który został w nie zaprogramowany. Skanują dane wizualne w różnych długościach fal takich jak podczerwień czy ultrafiolet. Kiedy odnajdą swój cel, lokacja jest natychmiast przesyłana do specjalnego urządzenia, a drony wracają z powrotem. 1, 2, 3, 4

Cloaking Umbrella – specjalistyczna parasolka, która została wyposażona w system maskujący. Złożona niczym szczególnym się nie wyróżnia. Trick polega jednak na tym, że należy ją otworzyć, przenieść na głowę, po czym opada z pozoru czarna płachta, a już po chwili czerń znika. Właściwie – wszystko znika. Pomieścić może tylko dwie osoby i trzeba być cicho. Każde słowo dezaktywuje urządzenie. 1, 2, 3

Tablet with Holocom – przenośny i poręczny tablet, który również posiada funkcję wyświetlania hologramu. To za pomocą niego Fitz kontroluje znaczną część swoich wynalazków i to tutaj trafiają zebrane przez nie dane. Obsługa nie jest prosta, choć mogłoby się zdawać inaczej. Przeważnie dane zapisywane są w specjalnym szyfrze, który zaprogramował sam Leo. 1

D.W.A.R.F.s – drony przypominające odrobinę małe helikopterki (na każdym z czterech ramion jest śmigiełko). Głównym ich zadaniem jest skanowanie w poszukiwaniu konkretnych informacji. Mają również zamieszoną kamerkę, dzięki czemu możliwe jest oglądanie tego, co wychwyci urządzenie i niewielką latarkę, gdyby było ciemno. Kontrolowane są za pomocą tableta. 1, 2

Three Dimensional Scanner – używany do pobierania i wysyłania odczytów na specjalny tablet Fitza. Po zebraniu odpowiednich danych, urządzenie przesyła je na tablet, gdzie następnie można wykreować jego holograficzny odpowiednik. Pozwala to na oglądanie konkretnego miejsca lub przedmiotu bez konieczności bycia na miejscu. 1

Specyfika:
Fitz nie jest dobry w walce. Właściwie nie – on jest wręcz tragiczny. Nigdy nie trenował żadnych sztuk, nie włada żadną bronią, nawet nie jest szczególnie silny fizycznie. Za to los obdarował go ponadprzeciętnym umysłem, z którego często korzysta. Dobrze wytrenowana pamięć skutkuje tym, ze jeśli raz coś przeczyta, informacja ta prawdopodobnie na stałe zagości w jego umyśle. Może nie słowo w słowo, ale ogólny sens pozostaje. Jest też dość wyczulony na niewielkie szczegóły, które – nawet jeśli nie od razu – w końcu wychwyci.

S: 18
Z: 51
I: 81
P: 81
C: 19
Najważniejsze (3): Inteligencja, Percepcja, Zwinność
sowa
_________________
 
 
Wally West 
Mściciel
Szybki Bill

Wiek: 26 lat
Zajęcie: Fizyk, inżynier mechaniki kwantowej
Znajomości: Moje Relacje
Orientacja: Bi
Ubiór: Tak Wygląda

Multikonta: Captain America// Greeen Arrow // Arsenal
Posty: 63
Wysłany: 2015-03-12, 20:23   
   | S:32 | Z:81 | I:81 | P:40 | C:16 |
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka


Wszystko się zgadza, AKCEPTUJE. Można dalej śmiało przejeść do tworzenia kodeksu itp :D
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Template designed and created by Falcone
Specjalna WymianaSTRONY PARTNERSKIE


BatCave :: Jedyna Polska Strona o Batmanie Arkham DC Multiverse X-files WAK Punisher Zone

BFF Fora


Chętnie nawiążemy partnerstwo BFF, w celu nawiązania zgłoś się do Administracji!

Buttony

Wymiana Banerów

BlackButler
HogwartDream


Vampire Knight

Toplisty

Klikajcie w Toplisty

Oficjalna toplista czARTa Heroes PBF Halo PBF
Toplista stron poświęconych fantastyce ~**~
Lista for na topie I love PBF Lista top pbf'ów
Vision Lighthouse Kostnica VPV
VPV VPV VPVStyl forum (C) teszka i lekkie zmiany Drzuma oraz pomoc Ashe
Grafika (c) z Google i dA; Obróbka Drzuma
Kody na forum (c) Ludzie z czARTa i poradniki w necie
Kod Ogłoszeń (c) Raphael i Pomoc Veny || Kod Stopki (c) Pomarańcza
Forum (c) Snake Eyes & Others || Wzór (c) DC/Marvel/Twórczość Własna
All graphic used on forum belongs to their authors from DeviantART & Google and we DO NOT OWN it!
If you don't wish to see your art here - write to Administrators.
We're not responsible for art used by our users!