Vigilante Police Villains Strona Główna

Ogłoszenie 
Po Pyrkonie (24-26 kwietnia) zaczynamy już przenosić forum na forumpolish. Odświeżymy je trochę i w ten sposób wprowadzimy nowe wątki i wrócimy do gry :) Do tego czasu możecie sobie pisać, albo szykować się do przenosin :D

Pomoc przy przenosinach lub do teamu Adminów / MG poszukiwana i potrzebna! :D
Ogólne Administracja Fabuła Techniczne
Witamy na VPV
To nie jest forum SL, tylko typowe forum PBF z kostkami i Mistrzem Gry.
Posiadamy własny system - nie trzeba znać żadnych seriali, książek, filmów, komiksów itd.
Obowiązują Avki Realne, ale Mściciele i Przestępcy w przebraniach mają obrazki.

Nie ma super mocy. Zamiast tego jest wysoce rozwinięta technologia.
Każdy może zabłysnąć.. Dzięki specjalnemu systemowi kostek oraz możliwości zapisania się na Bogacza dłuższą historią postaci.

Stawiamy na realizm. Chcemy wczuć się w grę i urozmaicać ją, jak tylko się da. Między innymi służyć do tego będą "Wtyki MG".

Podręcznik to nasze Kompendium Wiedzy o systemie, ale nie trzeba czytać go całego od razu, bo nie wszystkie informacje są przydatne od zaraz.
Zapisy do Gry
Mściciele ~ Otwarte

Policja ~ Otwarte

Przestępcy ~ Otwarte

Mieszkańcy ~ Otwarte
Fabuła Forum
Rok 2250. Göteborg, Szwecja.
W tych czasach technologia jest wysoce rozwinięta. Językiem urzędowym na świecie jest angielski i niemal każdy go zna. Przez niezwykłe odkrycia w dziedzinie technologii poziom i zagrożenie związane z przestępczością drastycznie wzrosły. Policja ma związane ręce prawem i osobami z wysokich stanowisk. Gdyby nie Mściciele, którzy działają ponad prawem w Göteborgu i wielu innych miastach na całym świecie rządziłyby gangi i najróżniejsi przestępcy. Jakby tego było mało w tej szwedzkiej metropolii powstała organizacja zwana Światło. Manipulują każdym na ich drodze i mają mroczne plany w stosunku nie tylko do Göteborga ale i całego świata. Nikt nie wie kim są, a policja nawet nie wierzy w ich istnienie. Jak będzie wyglądało życie w tej metropolii, czy Światło oraz Przestępcy zostaną bezkarni, a policja bezradna. Czy mieszkańcy będą w stanie opowiedzieć się po którejś stronie?
Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie oprócz Ciebie użytkowniku!
Gorący News
Wydarzenie #2 START

Nabór J.A i innych!

Przesłuchanie związane z Wydarzeniem #1 na Policji oraz praca nad Nagraniem!

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję Siostry, Rodziny
Autor Wiadomość
Ezio Auditore 
Mściciel
Black Assassin

Zajęcie: Prezes własnej firmy będącej w rodzinie od pokoleń
Znajomości: Moje Relacje
Orientacja: Bi
Ubiór: Tak Wygląda

Multikonta: Dragunsun, Biały Orzeł
Wysłany: 2013-06-03, 21:17   Poszukuję Siostry, Rodziny
   Tytuł: Bogacz | Głowa Bractwa Asasynów | MG | Nadzorca
   | S: 121 | Z: 87 | I: 5 | P: 81 | C: 1 |
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Szukam Siostry DOSTĘPNE
    Najlepiej młodszej.. Nie jest ważny wygląd ponad to, że mniej więcej powinno być po niej widać, że jest z Włoszech.

Pozostała Rodzina DOSTĘPNE
    Ród Auditore jest spory. Trafić się więc mogą kuzyni, bracia, a nawet młodzi Auditore z rodziny dalszej lub bliższej.. Bratankowie itd. itp. Niektórzy w rodzinie zostali wymordowani, więc jest ona nieco podziurawiona, ale nawet sam Ezio może przygarnąć jakiegoś członka rodziny, gdyby ten nie miał gdzie iść. Może być to nawet syn albo córka biologiczni - jestem otwarty na wszelakie propozycje, także od tych, którzy chcą mieć postać Asasyna, bo muszą należeć do rodziny.

Zgłoszenia proszę tutaj, nie przepadam za PW.

Rosa Auditore 
Mściciel

Zajęcie: Studia magisterskie z robotyki i nanotechnologii

Multikonta: Iron Maiden
Wysłany: 2013-06-04, 14:07   
   Tytuł: Bogacz | Bractwo Asasynów
   | S: 66| Z: 81| I: 31| P: 76| C: 31|
   Poziom 0 ~ Nowa Rybka

Ja bym się chętnie zgłosiła na siostrę :) Taka może być? I czy miałbyś oś rpzeciwko, żeby też była mścicielem, ew. Twoim pomocnikiem? :)
Ostatnio zmieniony przez Rosa Auditore 2013-06-04, 14:12, w całości zmieniany 1 raz  

Snake Eyes 
Mściciel
Coz I'm a Ninja

Zajęcie: Grafik Komputerowy / Informatyk
Orientacja: Aseks

Multikonta: Dick, Zatanna, Dragon
Wysłany: 2013-06-04, 14:12   
   Tytuł: Administrator | Grafik | Mistrz Gry | Bogacz
   | S: 81 | Z: 81 | I: 30 | P: 71 | C: 20 |
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

https://www.facebook.com/...41684042&type=3 Tak odnośnie Asasynów i rudej dziewczyny.... *_*

Snake Eyes

Ezio Auditore 
Mściciel
Black Assassin

Wysłany: 2013-06-04, 14:14   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Jak najbardziej może być. Ile lat? Przyda się w sumie bo właśnie historię piszę... To uwzględniłbym ją w niej i po zakończeniu miałabyś jakiś pogląd na tło historyczne postaci. Wspomnę, że Ezio jest nadopiekuńczy względem siostry, więc najlepiej by było, gdyby mieszkali razem, ale jak chcesz, dobrze, że piszesz zanim stworzyłem postać to możemy sobie wszystko ustalić.
Pomocnika mieć nie mogę, ale Mścicielem czemu nie.. Widzę Snake zaproponowała coś ciekawego.

Snake ciekawy pomysł 8)

Leo Auditore
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-20, 22:32   

Chciałem być bratem, ale widzę, że jest dobry ;] a ja chcem być zuym assasynem ;) więc zdecyduje się na kuzyna.

Ezio Auditore 
Mściciel
Black Assassin

Wysłany: 2013-06-20, 22:37   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Bratem i tak nie da rady bo on ma tylko siostrę.

Kuzyn już prędzej.. Z Florencji czy Wenecji czy jeszcze dalszy?

Co do bycia złym asasynem.. To nie jesteś wtedy asasynem. Możesz mieć przeszkolenie i ekwipunek ale nie możesz zwać się asasynem chyba, że chcesz być na naszym radarze. Bo my zdrajców bez litości ścigamy i ubijamy 8) Nie ma zmiłuj.. W każdym razie za mego życia takie zasady panują. Nie ważne czy rodzina czy nie - zdrada to zdrada. A jakby się kto z nas dowiedział, że zdradziłeś nawet jak nie będziesz się za asasyna podawał to też jesteś targeted :)

Przedstawiam sytuację byś był z nią pełni obeznany i zaznajomiony.. I zależy co rozumiesz przez "zły". Bo wiesz... Ezio to nie jest kucyk pony różowy, co każdego mizia po policzku - pani Admin ładnie ujęła, że przestępcy nie muszą być jako tako 'źli', a mściciele 'dobrzy'.

8)

Skoro rpzedstawiłem całą sytuację to czekam na twój wybór jaką drogę wybierasz i chętnie przywitam cię jako kuzyna tylko muszę wiedzieć jak daleki to kuzyn i z którego miasta - by wiedzieć czy jako tako się znamy.

Leo Auditore
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-20, 23:20   

Aha, rozumiem :) czyli bracia ujęci w historii to nie rodzeństwo, a bracia, jako asasyni, ok ;d

Generalnie mój pomysł na postać był taką. Ojciec Leonarda był młodszym bratem ojca Ezio - przywódcy asasynów. Po pamiętnej rzezi we Florencji, gdzie zginął jego ojciec, całą winę zwalił na wuja, Ezia i wszystkich, którzy mieli jakąś władzę w zakonie - na początku jednak wcale tego nie ujawniał. Chcąc, nie chcąc wyjechał do Wenecji, miał w końcu zaledwie 12 lat, gdy miała miejsce bitwa we Florencji. Po kilku latach usamodzielniania się postanowił odejść od rodziny, szukając własnej ścieżki. Jeszcze myślę nad tym gdzie dokładnie trafił, ale trafił do innego zakonu, mającego nieco inne idee niż ci z Europy. Poniekąd wyrzekł się starego kodeksu. Po latach "nauk" trafia do Goteborga, jednak w żadnym wypadku nie w celu zemsty, ale raczej też nie w celu dogadania się. Z własnych źródeł wie, że być może tutaj w miejscu pełnym zbrodniarzy, czai się grupa odpowiedzialna za wydarzenia sprzed 20 lat. Także można powiedzieć, że cel ma taki sam jak Ezio, jednak metody nieco inne.

Nie zamierzam tworzyć postaci złej do szpiku kości. Leo będzie miał skomplikowany charakter. Mocne przeżycia- śmierć ojca i matki, mocno go odmieniły. Hmm, ciężko jest mi teraz skonkretyzować... chcę z niego zrobić trochę tragiczną postać. Będzie się z pewnością sprawiał wrażenie bezwzględnego, jakby ludzkie życie nie miało dla niego znaczenia, jednak to co będzie ukazywał na zewnątrz, nijak będzie się zgadzać z jego uczuciami.

Ezio Auditore 
Mściciel
Black Assassin

Wysłany: 2013-06-20, 23:23   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Rozumiem. Jakby nie patrzeć Ezio i Rosa mieli podobnie. Sam Ezio nawet siebie obwiniał.

Co do zakonów to jest pełno różnych ugrupowań walczących, które nie należą do Bractwa Asasynów, więc spoko.

Kwestia tylko czy robisz z niego Mściciela czy Przestępcę. Bo z tego co wyczytałem to może być Mścicielem ale bardziej brutalnym, jednak raczej rozróżnia dobro i zło z tego co widzę na tyle, że nie przyszedł do Goteborga krać i mordować niewinnych, a złapać winowajców. To czyni z niego moim zdaniem Mściciela o ile moja rada cokolwiek daje :)

No chyba, że planujesz coś jeszcze w historii.. bo po obecnych opisanych przejściach itd. to nadal wygląda mi na Mściciela. Okruytni i bezwzględni też bywają. Asasyni również do owieczek nie należą i nie zostawiają celów przy życiu.

Leo Auditore
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-20, 23:39   

Właśnie w tej kwestii, mam spory dylemat. Leo nie działa w imieniu sprawiedliwości, czy "większego dobra", bo według niego sprawiedliwość nie istnieje nie jest też specjalnie chętny do pomocy zwykłym obywatelom, z drugiej strony jednak wcale nie morduje dla zabawy, pieniędzy ani nic z tych rzeczy...
Ciężko jest mi teraz myśleć, ale chyba masz rację, pójdę raczej w stronę mścicieli.

Ezio Auditore 
Mściciel
Black Assassin

Wysłany: 2013-06-20, 23:42   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

Tak polecam Mściciela. Po tym, co teraz napisałeś też pasuje na Mściciela. Nie musi być bowiem bohaterem itd. Dlatego ta grupa nazywa się Mściciel, a nie Bohater na przykład. Moim zdaniem to daje o wiele większe pole do popisu. A i w trakcie gdy postać może się zmienić.

Co do przyjazdu do miasta. Twoja postać używa innego nazwiska? Bo jak nie to pewnie Ezio dowie się o jego przyjeździe i go zaprosi. Ew. kwestia czy całkiem zerwał z zakonem czy utrzymuje kontakty oraz jaki mieli do siebie stosunek w Wenecji.
Tak piszę bo potem jak będę czytał twoją historię, to chciałbym wiedzieć na czym stać 8)

Leo Auditore
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-20, 23:59   

Nie, Leo przybywa do Szwecji jako Auditore. Niczego do ukrycia nie ma. Zdrajcą to on raczej też nie jest, no chyba, że Ezio uważa ucieczkę za zdradę.
Kontakt zerwał, całkowicie, w końcu odszedł, pozostawiając jedynie list, w którym z grubsza napisał, że odchodzi, bo potrzebuje czasu, ochłonięcia, bleblebe i żeby go nie szukali (może napiszę kiedyś w rozbudowanych historiach całość listu). Jak wspominałem jedną z osób, które obwiniał był Ezio, dlatego nigdy za nim nie przepadał, wcześniej też odnosił się do niego z lekką niechęcią, z racji jego humoru, który często nie pasował Leo.

Ezio Auditore 
Mściciel
Black Assassin

Wysłany: 2013-06-21, 20:11   
   Poziom 1 ~ Przebieraniec

A luzio.
Mówiłeś, że miał żal do ojca Ezio, ale ok. Gubię się xD No jednak co się dziwić.. za Florencji Ezio był.. specyficzny.

No to w takim razie czekam na KP.

Odpowiedz do tematu