Vigilante Police Villains Strona Główna

     
   
 Ogłoszenie 
Po Pyrkonie (24-26 kwietnia) zaczynamy już przenosić forum na forumpolish. Odświeżymy je trochę i w ten sposób wprowadzimy nowe wątki i wrócimy do gry :) Do tego czasu możecie sobie pisać, albo szykować się do przenosin :D

Pomoc przy przenosinach lub do teamu Adminów / MG poszukiwana i potrzebna! :D
Ogólne Administracja Fabuła Techniczne
Witamy na VPV
To nie jest forum SL, tylko typowe forum PBF z kostkami i Mistrzem Gry.
Posiadamy własny system - nie trzeba znać żadnych seriali, książek, filmów, komiksów itd.
Obowiązują Avki Realne, ale Mściciele i Przestępcy w przebraniach mają obrazki.

Nie ma super mocy. Zamiast tego jest wysoce rozwinięta technologia.
Każdy może zabłysnąć.. Dzięki specjalnemu systemowi kostek oraz możliwości zapisania się na Bogacza dłuższą historią postaci.

Stawiamy na realizm. Chcemy wczuć się w grę i urozmaicać ją, jak tylko się da. Między innymi służyć do tego będą "Wtyki MG".

Podręcznik to nasze Kompendium Wiedzy o systemie, ale nie trzeba czytać go całego od razu, bo nie wszystkie informacje są przydatne od zaraz.
Zapisy do Gry
Mściciele ~ Otwarte

Policja ~ Otwarte

Przestępcy ~ Otwarte

Mieszkańcy ~ Otwarte
Fabuła Forum
Rok 2250. Göteborg, Szwecja.
W tych czasach technologia jest wysoce rozwinięta. Językiem urzędowym na świecie jest angielski i niemal każdy go zna. Przez niezwykłe odkrycia w dziedzinie technologii poziom i zagrożenie związane z przestępczością drastycznie wzrosły. Policja ma związane ręce prawem i osobami z wysokich stanowisk. Gdyby nie Mściciele, którzy działają ponad prawem w Göteborgu i wielu innych miastach na całym świecie rządziłyby gangi i najróżniejsi przestępcy. Jakby tego było mało w tej szwedzkiej metropolii powstała organizacja zwana Światło. Manipulują każdym na ich drodze i mają mroczne plany w stosunku nie tylko do Göteborga ale i całego świata. Nikt nie wie kim są, a policja nawet nie wierzy w ich istnienie. Jak będzie wyglądało życie w tej metropolii, czy Światło oraz Przestępcy zostaną bezkarni, a policja bezradna. Czy mieszkańcy będą w stanie opowiedzieć się po którejś stronie?
Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie oprócz Ciebie użytkowniku!
Gorący News
Wydarzenie #2 START


Nabór J.A i innych!

Przesłuchanie związane z Wydarzeniem #1 na Policji oraz praca nad Nagraniem!

Poprzedni temat «» Następny temat
Stadion Uniwersytecki
Autor Wiadomość
Karolina Kozak
Informator





Wiek: 21 lat
Zajęcie: Studentka geografii
Znajomości: Moje Relacje
Orientacja: Hetero

Multikonta: Tony Stark
Posty: 4
Wysłany: 2014-06-14, 12:14   Stadion Uniwersytecki
   | S: 20 | Z: 74 | I: 81 | P: 81 | C: 14 |



Potężny obiekt, gdzie rozgrywają się przeróżne rozgrywki sportowe. Są tory do biegów, można ustawić tor przeszkód, można skakać w dal, rzucać kulą... Po prostu wszystko!


[ Dodano: 2014-06-14, 13:26 ]
Karolina nie wiedziała co ze sobą zrobić. Od dłuższego czasu leżała na łóżku w swoim akademiku i zdychała z nudów. Na brzuchu miała położoną książkę „Geografia regionalna świata”, ale nie mogła się ani trochę z niej pouczyć.
- Beznadzieja – mruknęła sama do siebie. Zeszła z łóżka. Podeszła do szafy i wyciągnęła w niej różowe dresy oraz biały podkoszulek. W szafce z bielizną znalazła sportowy stanik. Zaraz się przebrała. Całości stroju dopełniły buty do biegania (aż dziwne, że miała, ponieważ najczęściej posiadała trzy paru butów do jeżdżenia rowerem). Wzięła ze sobą napój izotoniczny oraz ręcznik i wybiegła z pokoju (uprzednio zamykając drzwi na klucz oczywiście).
Udała się na stadion, po prostu poczuła wielką potrzebę przewietrzenia się. Miała już dość wszystkiego i wszystkich. Na szczęście, dzisiaj za dużo osób nie przebywało na stadionie. Rozejrzała się. Co by chciała porobić? Uśmiechnęła się widząc tor z przeszkodami, który był ustawiony. Odstawiła bidon oraz ręcznik na wolne krzesełko. To był bardzo dobry początek na dzisiaj. Zaczęła się rozgrzewać, machała rękoma i biegła w miejscu. Kiedy była już rozgrzana, zaczęła biec. I raz, i dwa! Skakała niczym antylopa. Nigdy nie była zbyt wysportowana, ale chociaż się starała.

[ Dodano: 2014-06-14, 13:35 ]
Rzut: 1k6. Wynik: 3 - Skutecznie (2 pkt.)
Trening dopiero się rozpoczął, a Karolince na razie udało się przeskoczyć przez wszystkie płotki. Co będzie dalej?


[ Dodano: 2014-06-14, 13:44 ]
Dziewczyna musiała przyznać, że szło jej naprawdę nieźle. Nawet nie przypuszczała, że nie przewróci żadnego płotka. Przebiegła połowę stadionu i wychodziło jej to całkiem dobrze. Już poczuła, że plecy robią się jej lekko mokre (bo niestety już się spociła), ale za bardzo się tym nie przejmowała. Spróbowała biec jeszcze szybciej, ile miała sił w nogach. Chciała nie tracić swojej szybkości, kiedy przeskakiwała przez kolejny płotek. Być może i nie mierzyła sobie czasu w jakim to robi, ale czuła, że mogłaby biec na rekord świata (oczywiście tak sobie w myślach żartowała, raczej nie była to prawda). Przeskoczyła raz, drugi, trzeci. To skakanie przez płotki przypominało jej jeżdżenie na rowerze po wertepach. Przy jednym z płotków, niestety musiała się oprzeć, ponieważ zagapiła się... Cholerne myśli, przeszkadzały jej tylko w pełnym skupieniu się na dobrej robocie! Nie przerwała jednak swojego „morderczego” biegu przez przeszkody, ponownie skupiła się na tym co robi, otarła czoło ręką i biegła dalej... Ale znów przyszły wyobrażenia i teraz wyobrażała sobie, że jest goniona przez jakiegoś bandytę.

[ Dodano: 2014-06-14, 13:46 ]
Rzut: 1k6. Wynik: 5 - Całkowity sukces (3 pkt.)
Patrzcie państwo kto tutaj jest mistrzem świata w bieganiu przez płotki! Trening już należał do udanych!


[ Dodano: 2014-06-14, 13:56 ]
Karolina przebiegła cały stadion i była po prostu w szoku. Nie mogła uwierzyć, że tak dobrze jej poszło! Zazwyczaj nie była dobra w takie klocki, a tutaj proszę! Oprócz tego małego incydentu, że raz oparła się rękoma o płotek, aby go przeskoczyć, nic wielkiego się nie stało. Aż posłała najpiękniejszy uśmiech chłopakowi, który się jej od dłuższego czasu przyglądał. Niech się cieszy razem z nią!
Przeczesała ręką swoje blond włosy. Podeszła do krzesełka, na którym zostawiła swój ręcznik. Pośpiesznie osuszyła nim swoją głowę, szyję, a także przejechała nim po plecach. Napiła się kilka łyków wody.
Po tej krótkiej „kosmetyce” zaczęła rozglądać się po stadionie zastanawiając się co by tutaj zrobić. Jej wybór padł na ściankę wspinaczkową. Uśmiechnęła się dziwnie. To będzie ciekawe, ponieważ nigdy takich rzeczy nie robiła. Podeszła do chłopaka (zupełnie innego, który się jej wcześniej przeglądał) i posłała mu jeden ze swoich najpiękniejszych uśmiechów.
- Pomożesz mi? – Błysnęła swoimi ząbkami z nadzieją, że chłopak raz-dwa jej pomoże. Nim się Karolinka obejrzała, już była podpięta do specjalnej uprzęży, która miała ją ubezpieczyć przez wypadkiem, a nawet dostała rękawiczki, aby sobie nie zedrzeć skóry na dłoniach. Włosy również spięła sobie w kucyk, aby się jej nie majtały.
- Dzięki kolo! – Uśmiechnęła się. Była podpięta, więc niczego się nie obawiała. Parę razy śmiesznie podskoczyła i zaczęła trening. Złapała za najbliższy wystające „kamienie” i powoli uniosła jedną nogę, aby postawić ją w odpowiednim miejscu, a później drugą. Tutaj liczyła się również spostrzegawczość, ale z tym nie było problemu u Karolinki. Tym razem nie wspinała się na wyścigi, bo jednak była lekko przejęta tym, co robi. Nie chciała zrobić z siebie buraka przed nowopoznanym chłopakiem, który był z tych, których wsadzała do kategorii „ciasteczko”. Wspinanie się po takiej ścianie wcale nie należało do najprostszych, bo już zaraz Karolinka poczuła jak bardzo bolą ją dłonie od trzymania się o coś tak małego jak te wystające haki-niehaki-niekamyki.

[ Dodano: 2014-06-14, 13:58 ]
Rzut: 1k6. Wynik: 4 - Skutecznie (2 pkt.)
Taka płotka i tak sobie dobrze radzi na ścianie wspinaczkowej? Coś niebywałego! Chyba ktoś tutaj kogoś poderwie na sportowca...


[ Dodano: 2014-06-14, 14:07 ]
Kozak wędrowała w górę niczym małpka Kiki, która grała w guziki. Całkiem się jej to spodobało, chociaż wymagało to od niej pełnego skupienia. Tu nie było miejsca na myślenie o niebieskich migdałach, po prostu miała się wspinać. Każda ręka oraz każda noga musiała współpracować ze sobą, aby czasami nie zlecieć prosto w dół. Naprawdę czuła powołanie, kiedy tak się wspinała jak szalona w górę. Nie spoglądała w dół, aby czasami się nie przerazić tym, co robi. Nie potrzebowała tego. Podciągnęła się na jednym kamyku, przenosząc lewą stopę w górę. Teraz przeniosła prawą stopę. Okej, było w porządku. Teraz kolejna ręka nieco wyżej. Kamień był nieco oddalony od siebie, ale to nie stanowiło dla Karoliny większego problemu. Przeniosła drugą rękę, aby była bliżej tej pierwszej. I teraz znowu stopy musiała przenieść. Weszło jej to prawie w nawyk i zanim się zorientowała, była już na samym szczycie ścianki. Dopiero teraz odważyła się odwrócić. Chłopakowi, który czuwał nad wszystkimi linami i Bóg wie czym, posłała jeden ze swoich kolejnych rozbrajających uśmiechów.
- Jestem królową świata!!! – Zaśmiała się jak szalona i odbiła się od ścianki, zupełnie się już nie trzymała niczego. Chłopak od razu zareagował, pociągnął za linę, aby dziewczyna nie spadła na podłoże i nie rozpaćkała się jak żaba.

[ Dodano: 2014-06-14, 14:13 ]
Rzut: 1k6. Wynik: 5 - Całkowity sukces (3 pkt.)
Karolina dała dzisiaj naprawdę mistrzowski popis zwinności. Najpierw pokazała na co ją stać na torze przeszkód, a teraz pokazała, że potrafi dobrze się wspinać. Trzeba jej przyznać, że panna ma rozmach. Życzymy jej dalszych sukcesów.

Total result: 10 punktów treningowych czyli 20 punktów do statystyk (zwinność)

Trening zaliczony!


[ Dodano: 2014-06-14, 14:16 ]
- Hohoho, ale mi dobrze poszło, co? – Zachichotała, kiedy zeszła już na sam dół. Mężczyzna odpiął ją od dziwnych szelek, a sama Karolinka pocałowała go w policzek w podzięce, że czuwał nad jej bezpieczeństwem.
- Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy! – Zadowolona z siebie, zabrała swój ręcznik oraz bidon i opuściła stadion. Naprawdę, naprawdę to był dla niej bardzo dobry dzień! Śpiewając sobie pod nosem, udała się do akademiku, aby wziąć prysznic.

[Z tematu]
_________________

Karolina Kozak
Studiuje się tylko raz, a mapsetów można mieć wiele!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Template designed and created by Falcone
Specjalna Wymiana



STRONY PARTNERSKIE


BatCave :: Jedyna Polska Strona o Batmanie Arkham DC Multiverse X-files WAK Punisher Zone





BFF Fora


Chętnie nawiążemy partnerstwo BFF, w celu nawiązania zgłoś się do Administracji!

Buttony

Wymiana Banerów

BlackButler
HogwartDream


Vampire Knight

Toplisty

Klikajcie w Toplisty

Oficjalna toplista czARTa Heroes PBF Halo PBF
Toplista stron poświęconych fantastyce ~**~
Lista for na topie I love PBF Lista top pbf'ów
Vision Lighthouse Kostnica VPV
VPV VPV VPV







Styl forum (C) teszka i lekkie zmiany Drzuma oraz pomoc Ashe
Grafika (c) z Google i dA; Obróbka Drzuma
Kody na forum (c) Ludzie z czARTa i poradniki w necie
Kod Ogłoszeń (c) Raphael i Pomoc Veny || Kod Stopki (c) Pomarańcza
Forum (c) Snake Eyes & Others || Wzór (c) DC/Marvel/Twórczość Własna
All graphic used on forum belongs to their authors from DeviantART & Google and we DO NOT OWN it!
If you don't wish to see your art here - write to Administrators.
We're not responsible for art used by our users!